• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony 
  • Facebook :
  • 800px Facebook f logo 2019

 

Harmonogram egzaminów w sesji styczeń - luty 2023 r.           

 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych im. F. Chopina

 w Żychlinie

Lp

 

 

Nazwa zawodu

Kwalifikacja

Termin egzaminu

Ilość zdjących

Nazwisko i imię zdającego

Forma

egzaminu

1.

Technik spedytor

SPL.05

Organizacja transportu oraz obsługa klientów  i kontrahentów

10.01.

2023

Godz. 9

10 osób

1.      Binkiewicz Igor

2.      Cegielska Nikola

3.      Czech Nikola

4.      Grzelak Fabian

5.      Grzesiak Klaudia

6.      Jabłońska Wanessa

7.      Janiak Sławomir

8.      Kamińska Oliwia

9.      Kazimierowska Daria

10.    Klimczak Paweł

 

Pisemna

60 min.

Sala 102

2.

Technik spedytor

SPL.05

Organizacja transportu oraz obsługa klientów  i kontrahentów

10.01.

2023

Godz. 9:30

10 osób

1.      Kwiatkowska Andżelika

2.      Marciniak Olga

3.      Dominiak Nikola

4.      Nowakowski Sergiusz

5.      Okupski Jakub

6.      Przepióra Monika

7.      Przybylska Anna

8.      Ratajczyk Mateusz

9.      Samulczyk Natalia

10.    Stołowska Oliwia

 

 

Pisemna

60 min.

Sala 103

3.

Technik spedytor

SPL.05

Organizacja transportu oraz obsługa klientów  i kontrahentów

10.01.

2023

Godz. 10:30

7 osób

1.      Wiliński Robert

2.      Wojdak Dominik

3.      Wójkowski Adrian

4.       Wolniewicz Konrad

5.      Woźniak Michał

6.      Wykpisz Natalia

7.      Wykpisz Nikola

 

Pisemna

60 min.

Sala 102

4.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.12

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

 

10.01.

2023

Godz. 11

10

1. .Bącler Jakub

2. Czubiński Maciej

3.Dębińska Wiktor

4. Filipiak Hubert

5. Garczyńska Martyna

 6. Górska Paulina

 7. Hofman Bartosz

 8. Kałużna Wiktoria

 9. Korzyniewski Piotr 

 10 Kowalska Zuzanna 

Pisemna

60 min.

Sala 103

5.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.12

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

 

10.01.

2023

Godz. 12

10

1. Ładecki Wiktor

 2. Lewandowska Julita 

 3. Lewańska Julia

 4. Maciejewska Marcelina 

 5..Matczak Konrad

6.. Szmajdka Kornelia 

 7..Rosiak Jeremiasz

 8 Stodulski Mikołaj

9 Zięba Oliwia 

 10 Zioła Agata

Pisemna

60 min.

Sala 102

6.

Technik hotelarstwa

 

 

HGT.06

Realizacja usług w recepcji

11.01.

2023

Godz. 9:00

8

1.Białecka Natalia

2. Grobelna Weronika

3.  Karpińska Oliwia 

 4. Komorek Angelika 

5. Matuszak Sandra 

6.Michalak Malwina

7. Staśkiewicz Julia

8.Witkowski Hubert

 

Pisemna

60 min.

Sala 102

7.

Technik leśnik

LES. 02

Gospodarowanie zasobami leśnymi

11.01.

2023

Godz. 9:30

9

1.Ciesielski Mateusz

2. Gromadziński Bartosz

3. Jakóbowska Patrycja

4. Janiak Julia

5. Krupczyk Adam

6. Lewandowska Klaudia

7. Michalak Marta

8. Ogórek Wiktoria

9. Ptak Zuzanna

Pisemna

60 min.

Sala 103

8.

Technik leśnik

 

LES. 02

Gospodarowanie zasobami leśnymi

11.01.

2023

Godz. 10:30

6

1.      Siwek Kinga

2.      Sromała Wiktoria

3.      Stużyński Jakub

4.      Suszyński Michał

5.      Szmajdka Piotr

6.      Wojtkowiak Kacper

Pisemna

60 min.

Sala 102

9

Technik agrobiznesu

ROL.04

Prowadzenie produkcji rolniczej

11.01.

2023

Godz. 12:00

7

1.      Jesionowski Łukasz

2.      Kamiński Michał

3.      Kazimierski Dawid

4.      Kordylewski Waldemar                      5.      Fibich-Stępniewska Karolina 

6.      Stępniewski Marek

7.      Szmajdka Piotr

Pisemna

60 min.

Sala 103

10.

Technik reklamy

PGF.07

Wykonywanie przekazu reklamowego.

 

11.01.

2023

Godz. 12:30

1

 1. Budzińska Kornelia

 

Pisemna

60 min.

Sala 102

11.

Technik leśnik

RL.13

Ochrona i zagospodarowanie zasobów lesnych

10.01.

2023

Godz. 10:00

 

1

Pawlak Hubert

Pisemna

60 min.

Sala 9

12

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

TG. 16

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

 

10.01.

2023

Godz. 12:00

1.

Raźna Nikole

Pisemna

60 min.

Sala 9

13.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HGT.12

 

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TG.16

Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

 

09.01.

2023

godz. 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.01.

2023

godz. 9

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

1.Bącler Jakub

2.Czubiński Maciej

 3. Dębińska Wiktoria

 4 Filipiak Hubert.

5.Garczyńska Martyna

 6. Górska Paulina

7.Hofman Bartosz

 8. Kałużna Wiktoria

 9. Korzyniewski Piotr

10. Kowalska Zuzanna

11. Ładecki Wiktor

 12. Lewandowska Julita 

 13 Lewańska Julia

14.Maciejewska Marcelina

 15. Matczak Konrad

16.Rosiak Jeremiasz

 17. Stodulski Mikołaj

18. Szmajdka Kornelia 

19.Zięba Oliwia Aleksandra

 20. Zioła Agata

1.Kuczyński Dominik

2.Raźna Nikole

Praktyczna

150 min

14.

Technik spedytor

 

SPL.05

 

Organizacja transportu oraz obsługa klientów  i kontrahentów

09.01.

2023

godz. 9

 

 

 

27

 

 

 

 

1.      Binkiewicz Igor

2.      Cegielska Nikola

3.      Czech Nikola

4.      Grzelak Fabian

5.      Grzesiak Klaudia

6.      Jabłońska Wanessa

7.      Janiak Sławomir

8.      Kamińska Oliwia

9.      Kazimierowska Daria

10.  Klimczak Paweł

11.  Kwiatkowska Andżelika

12.  Marciniak Plga

13.  Dominiak Nikola

14.  Nowakowski Sergiusz

15.  Okupski Jakub

16.  Przepióra Monika

17.  Przybylska Anna

18.  Ratajczyk Mateusz

19.  Samulczyk Natalia

20.  Stołowska Oliwia

21.Wiliński Robert

22.  Wojdak Dominik

23.  Wójkowski Adrian

24.  4. Wolniewicz Konrad

25.  Woźniak Michał

26.  Wykpisz Natalia

27.  Wykpisz Nikola

 

 

Praktyczna

120 min

15

Technik agrobiznesu

ROL. 05

Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

09.01.

2023

godz. 9

1.

Krysztofik Bartosz

Praktyczna

120 min

16.

Technik lesnik

RL.13

Ochrona i zagospodarowanie zasobów lesnych

09.01.

2023

godz. 9

1.

Korzeniewski Adam

Praktyczna

120 min

17.

Technik hotelarstwa

 

HGT.06

Realizacja usług w recepcji

09.01.

2023

godz. 13

8

1.Białecka Natalia

2. Grobelna Weronika

3.  Karpińska Oliwia 

 4. Komorek Angelika 

5. Matuszak Sandra 

6.Michalak Malwina

7. Staśkiewicz Julia

8.Witkowski Hubert

Praktyczna

180 min

18.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

14.01.

2023

godz. 8

1

Pisuła Łukasz

Praktyczna

120 min

19.

Technik reklamy

PGF.07

Wykonywanie przekazu reklamowego

17.01.

2023

godz. 12:30

1

Budzińska Kornelia

Praktyczna

180 min

20.

Technik leśnik

LES.02

Użytkowanie zasobów leśnych

18.01.

2023

godz.8

 

 

 

 

18.01.

2023

godz.

12

3

 

 

 

 

 

 

3

1.Ciesielski Mateusz

2. Gromadziński Bartosz

3. Jakóbowska Patrycja

 

 

 

 

1.. Janiak Julia

2. Krupczyk Adam

3. Lewandowska Klaudia

 

Praktyczna

120 min

21.

Technik leśnik

LES.02

Użytkowanie zasobów leśnych

19.01.

2023

godz.8

 

 

19.01.

2023

godz.

12

3

 

 

 

 

3

1. Michalak Marta

2.. Ogórek Wiktoria

3. Ptak Zuzanna

 

 

1.Siwek Kinga

2.Sromała Wiktoria

3.Stużyński Jakub

Praktyczna

120 min

22.

Technik leśnik

LES.02

Użytkowanie zasobów leśnych

20.01.

2023

godz.8

 

 

 

3

 

 

 

1.Suszyński Michał

2.Szmajdka Piotr

3.Wojtkowiak Kacper

Praktyczna

120 min

 

 

 

Każdy zdający powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem) , dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość oraz kalkulator prosty.

UWAGA! Na egzamin zgłaszamy się 45 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia.

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n