• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony 
  • Facebook :
  • 800px Facebook f logo 2019

ZEBRANIA Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 

 15 listopada 2022 - konsultacje z nauczycielami 

13 grudnia 2022 - zebrania z rodzicami i konsultacje z nauczycielami 

21 marca 2023 - zebrania z rodzicami 

23 maja 2023 - zebrania z rodzicami  i konsultacje z nauczycielami  

 

 ZEBRANIA i KONUSLTACJE 13.12.2022

We wtorek, 13.12.2022 o godzinie 16:00, w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie rodziców z przedstawicielami policji nt. „Odpowiedzialność karna młodzieży w szkole ponadpodstawowej w świetle obowiązujących przepisów".
 
O godzinie 16:30 odbędą się zebrania z rodzicami.

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI W DNIU 13.12.2022

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

1 Liceum Ogólnokształcące

Agata Ignaczak

P1

16:30

1 Technikum Agrobiznesu

1 Technikum Leśne

Marta Cieślak

9

16:30

1 Technikum Ekonomiczne

1 Technikum Hotelarstwa

Katarzyna Grzelakowska

6

17:00

1 Technikum Reklamy A

Magdalena Baranek

świetlica

16:30

1 Technikum Reklamy B

Agnieszka Szmytka

A

16:30

1 Technikum Spedycyjne

Ewa Wallis

106

16:30

1 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych A

Monika Niespodziańska

D

16:30

1 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych B

Aleksandra Gołdych

B

16:30

1 Branżowa Szkoła I Stopnia

Kucharz

Elżbieta Sell

CG3

16:30

1 Branżowa Szkoła I Stopnia

Kierowca mechanik

Radosław Wojciechowski

I1

16:30

2 Liceum Ogólnokształcące

Agnieszka Marciniak

F

16:30

2 Technikum Agrobiznesu

2 Technikum Leśne

Patrycja Janiak

w zastępstwie
Anna Kujawa

107

16:30

2 Technikum Ekonomiczne

2 Technikum Hotelarstwa

Monika Kieliszak

G

16:30

2 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

Agnieszka Mirecka-Katulska

P3

16:30

2 Technikum Spedycyjne

Ewelina Jankowska

104

16:30

2 Technikum Reklamy

Joanna Sobczak

S2

16:30

3 Technikum Agrobiznesu

3 Technikum Leśne

Anna Walkowiak

w zastępstwie

Anna Matczak-Gaj

S1

16:30

3 Technikum Reklamy

Arleta Pawlak-Jakubowska

108

16:30

3 Technikum Spedycyjne

Kacper Bartoszewski

102

16:30

3 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

Monika Izydorczyk

w zastępstwie
Ewa Matyba

10

16:30

4 Liceum Ogólnokształcące

po szkole podstawowej

Piotr Rosiak

P2

16:30

4 Technikum Hotelarstwa

4 Technikum Reklamy

po szkole podstawowej

Artur Rosiak

C

16:30

4 Technikum Spedycyjne

po szkole podstawowej

Krzysztof Wolski

103

16:30

4 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
po szkole podstawowej

Katarzyna Hryciuk

CG4

16:30

4 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

po gimnazjum

Ewa Pietrzak

w zastępstwie

Joanna Gough

01

16:30

4 Technikum Spedycyjne

po gimnazjum

Urszula Jędrzejewska-Kamińska

7

16:30

4 Technikum Leśne

4 Technikum Hotelarstwa

po gimnazjum

Marcin Wawrzyniak

E

16:30

W godzinach 17:10-18:10 odbędą się konsultacje z nauczycielami.

 

Konsultacje z nauczycielami w dniu 13.12.2022

17:10 – 18:10

Nazwisko i imię nauczyciela

Miejsce dyżuru

Andrzejewski Józef

104

Arent Justyna

nieobecna

Baranek Magdalena

P2

Bartoszewski Kacper 

7

Chorążewska Renata

106

Cierzniak Jan

104

Cieślak Marta

104

Doleżko Krzysztof

9

Frątczak Justyna

7

Frydryszak Łukasz

nieobecny

Gajewska Krystyna

106

Gołdych Aleksandra

106

Gough Joanna

9

Górska Joanna

9

Grzelakowska Katarzyna

P1

Gudilkin Igor

103

Hryciuk Katarzyna

107

Ignaczak Agata

102

Izydorczyk Monika

nieobecna

Janiak Patrycja

nieobecna

Jankowska Ewelina

P1

Jasińska Izabela

internat

Jędrzejewska-Kamińska Urszula

106

Karczewski Piotr

P2

Kasprzyk Dorota

nieobecna

Kieliszak Monika

gabinet pedagoga i kierownika szkolenia praktycznego

Knapkiewicz Jolanta

gabinet pedagoga i kierownika szkolenia praktycznego

Kolenda Przemysław

108

Kujawa Anna

102

Ludwin Szymon

nieobecny

Małolepsza Małgorzata

nieobecna

Marciniak Agnieszka

7

Matczak-Gaj Anna

gabinet dyrektora

Matyba Ewa

106

Midor Andrzej

104

Milicka Renata

nieobecna

Mirecka-Katulska Agnieszka

9

Niespodziańska Monika

107

Pawlak-Jakubowska Arleta

P2

Pietrzak Ewa

nieobecna

Romańczuk Maria

102

Rosiak Artur

103

Rosiak Piotr

106

Sell Elżbieta

107

Smarż Iwona

P1

Sobczak Joanna

9

Szafarczyk Magdalena

P1

Szmytka Agnieszka

P2

Sztaba Arleta

internat

Śliwińska Magdalena

biblioteka

Tokarz Nikola

7

Tomczak Aneta

102

Turski Marcin

103

Walkowiak Anna

nieobecna

Wallis Ewa

102

Wawrzyniak Marcin

9

Widelska-Strzelińska Edyta

108

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n