„BIBLIOTEKA SZKOLNA: MOJE SZCZĘŚLIWE MIEJSCE, W KTÓRYM KWITNIE KREATYWNOŚĆ I WYOBRAŹNIA”.

To hasło przyświecało tegorocznym obchodom Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych. To dobra okazja, aby zaprezentować społeczności szkolnej potencjał naszej biblioteki. Zorganizowano wiele różnego rodzaju aktywności m.in. zwiedzanie biblioteki dla uczniów klas pierwszych- zapoznanie z przestrzenią „skarbnicy wiedzy”, czytelnią internetową i z różnorodnością zbiorów, oglądaliśmy wystawę książek poradników: jak osiągnąć sukces; rozwiązywaliśmy quizy, łamigłówki, poznawaliśmy ciekawostki. Młodzież z Kółka plastycznego wykonała piękną autorską fotoramkę udekorowaną wizerunkami znanych bohaterów z filmu lub z literatury- można było zrobić sobie zbiorowe zdjęcie;) Zaprezentowano wystawę prac plastycznych- grafik wykonanych w technice cyfrowej autorstwa uczennicy klasy maturalnej, Patrycji Szubert oraz nastrojową poezją Moniki Wełnickiej z klasy 5 THR.

Zapraszamy do podziwiania! :)