Drodzy uczniowie,

Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie przy współpracy ze Stowarzyszeniem  Przyjaciół Żychlina realizuje program edukacji regionalnej, której celem jest zapoznanie uczniów z dziejami Żychlina, Starego Miasta i Konina. Organizatorzy przedsięwzięcia przygotowali ofertę konkursu historyczno-regionalnego „Twoja i moja miejscowość warta poznania – dzieje regionu konińskiego”. Tematyka ta zostanie przedstawiona przez młodzież uczęszczającą do szkół konińskich oraz Gminy Stare Miasto w ramach konkursu  na pracę twórczą. Temat pracy twórczej dotyczy powstania i rozwoju oraz walorów historycznych i turystycznych miejscowości znajdujących się w regionie konińskim.

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie.

Prosimy szkoły o potwierdzenie udziału w konkursie i wypełnienie  formularza zgłoszeniowego   do 16.10. 2023 roku.

Uwaga!     Stowarzyszenie Przyjaciół Żychlina zapewnia atrakcyjne nagrody dla zwycięzców konkursu.

W załączeniu przesyłamy regulaminy konkursu.

Organizatorzy konkursu

Jolanta Knapkiewicz, Krystyna Gajewska, Urszula Jędrzejewska – Kamińska