• IV Nocny Turniej Charytatywny Tenisa Stołowego „Gramy dla Frania!”

14 stycznia 2020

W piątek, 10 stycznia 2020 r. odbył się IV Nocny Turniej Charytatywny Tenisa Stołowego „Gramy dla Frania!”.
    Celem Turnieju było zebranie środków na leczenie i rehabilitację Frania Nowaczyka, synka absolwentów ZSEU, Kingi i Dariusza Nowaczyków, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, małogłowie, niedosłuch obustronny, niedowład spastyczny, padaczkę. Pieniądze zebrane podczas Turnieju zostaną przeznaczone na sfinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla Frania.
    Turniej podzielony był na dwie kategorie, w których zmierzyło się 48 zawodników.
    Wyniki Turnieju:

Kategoria amatorzy:

I miejsce – Jarosław Musiał

II miejsce – Grzegorz Praselski

III miejsce – Łukasz Wejzer

Kategoria zawodowcy:

I miejsce – Franciszek Serafiński

II miejsce – Jacek Szurgot

III miejsce – Dawid Mikuła

Organizatorzy nagrodzili pamiątkowymi statuetkami również najstarszego zawodnika Turnieju – Pana Stanisława Naszko (który ponadto jest wiernym uczestnikiem wszystkich dotychczasowych edycji Turnieju) i najmłodszego uczestnika Turnieju – 7-letniego Konrada Flaszyńskiego.
    Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali pan Artur Rosiak, pan Marcin Turski, pan Radosław Wojciechowski oraz uczennice: Marta Lipkowska z kl. IV TOR, Wiktoria Kornowicz z kl. IV TOR, Paulina Karbowa z kl. II TOR, Amelia Dąbek z kl. I TSP, Poli Pyzdrowskiej z kl. I TSP, Julii Springel I TSP.

Dzięki wielkim sercom uczestników udało się zebrać na rehabilitację Frania aż… 4320 zł!!! Kopertę z zebranymi pieniędzmi przekazaliśmy Franiowi i Jego Mamie, którzy byli z nami podczas Turnieju <3

Organizatorzy kierują wielkie podziękowania do wszystkich uczestników Turnieju, bez Was by się to nie udało!!! <3

Podziękowania kierujemy również do sponsorów nagród w Turnieju: Pana Eugeniusza Pyzdrowskiego, Pana Marka Urbana, Pana Piotra Piaskowskiego i Pana Karola Baranowskiego.
    Dziękujemy za wielkie serce Pani Ilonie Michalak, właścicielce „Serowni” w Kucharach Borowych https://www.facebook.com/serownia.kuchary/, która ufundowała cztery wspaniałe nagrody – niespodzianki dla uczestników Turnieju – pyszne sery z „Serowni” <3
    – organizatorzy –
    Artur Rosiak