• „W Ogrodach Sztuki” świątecznie

19 grudnia 2019

17 grudnia wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu – Sylwia Dybowska z kl. IV TOR, Ania Dybowska z kl. II TŻiUG, Zuza Kowalska z kl. III TOR i Szantal Strzelińska z kl. III LO wraz z opiekunami – p. Justyną Arent i p. Arletą Sztabą odwiedziły pacjentów konińskiego hospicjum z kolejnym spotkaniem z cyklu „W Ogrodach Sztuki”.

Tym razem pacjenci mieli okazję wysłuchać pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu Sylwii, Ani i Zuzy, a także przenieśli się w świat bajek Andersena, które przeczytała Szantal i p. Arleta. Spotkanie zakończyło wręczenie pacjentom i pracownikom hospicjum drobnych świątecznych upominków przygotowanych przez klasę II TOR oraz wzajemne składanie życzeń.

Dziękujemy pięknie Pani Profesor Anetcie Janc za inspirację w postaci bajek i pomoc w przygotowaniu spotkania <3

– Szkolny Klub Wolontariatu –