• Kochani!!!

17 grudnia 2019

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o włączenie się w zbiórkę słodyczy i produktów spożywczych dla najbiedniejszych rodzin i samotnych seniorów z Parafii pod wezwaniem św. Marii Magdaleny – Klasztor o. Franciszkanów w Koninie. Z darów zostaną przygotowane paczki i rozwiezione do najbardziej potrzebujących w sobotę 21 grudnia przez Ojców Franciszkanów i Aniołki – Wolontariuszy. Zbiórka trwa do 20 grudnia (piątek). Dary możecie przynosić do: p. Justyny Arent (sala D), p. Ewy Pietrzak (sala A), p. Arlety Sztaby (pokój wychowawców w internacie).
    Co zbieramy:
    – słodycze: czekolady, batony, paczkowane cukierki, paczkowane ciastka, paczkowane gotowe ciasta, draże, bakalie itp.
    – kawa, herbata, cukier
    – ryż, makaron, kasza, mąka, płatki śniadaniowe
    warzywa w puszkach: pomidory, kukurydza, groszek itp.
    – konserwy mięsne i rybne
    – dżemy, powidła, miód
    – olej
    – soki