• Koncert świąteczny

5 stycznia 2019

21 grudnia w ZSEU odbył się trzeci koncert świąteczny. Uczniowie postanowili przenieść  społeczność szkolną do Betlejem, po swojemu opowiedzieć o wydarzeniach, które miały miejsce przeszło 2000 lat temu w ubogiej stajence. Refleksje na temat Bożego Narodzenia ilustrowały najsłynniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu szkolnego chóru „Arietta”, który zachęcał wszystkich zgromadzonych do wspólnego kolędowania, dzielenia się radością, pokojem, życzliwością… Chór złożony był z przedstawicieli następujących klas naszego Zespołu: II TŻIUG, III TŻIUG, I LO, II LO, IV TŻIUG, III TOR, IV TOR. Pomysłodawczyniami koncertu były panie Agnieszka Rogalska oraz Ewa Pietrzak. Występ był doskonałą okazją do zaprezentowania bogactwa talentów artystycznych uczniów. Nie obyło się bez życzeń świątecznych oraz noworocznych, które zakończyły wspólne kolędowanie.