• Konkurs fotograficzny „Jesienny krajobraz ”

6 października 2018

Liga Ochrony Przyrody Zarząd Okręgowy w Koninie zaprasza uczniów do udziału w konkursie fotograficznym „Jesienny krajobraz ”.Celem konkursu jest zrobienie zdjęcia jesiennego  krajobrazu.

Interpretacja tematu zależy od fotografującego. Uczestnik konkursu dostarcza dowolną ilość zdjęć: minimum 1 zdjęcie lub zestaw zdjęć – ilość dowolna(zestaw liczony jest jako jedna praca).  Format zdjęć: odbitki kolorowe lub czarno – białe w formacie minimum A4 wywołane w zakładzie fotograficznym.

Zdjęcie należy opisać na osobnej kartce A5podając: własny tytuł zdjęcia, imię i nazwisko, wiek autora zdjęcia, klasę, nazwę i dane adresowe szkoły, imię i nazwisko opiekuna. W środek kartki należy włożyć zdjęcie. Ilość kartek z opisem odpowiada ilości zdjęć przekazanych na konkurs.  Do zdjęć należy dołączyć ich wersję elektroniczną (wszystkie zdjęcia przekazane na konkurs należy nagrać na płytę CD).

Zdjęcia wraz z płytą należy złożyć do dnia 31 października 2018 roku do pani Agnieszki  Marciniak (sala F)

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników oraz rozdanie dyplomów i upominków nastąpi w trakcie grudniowej  Sesji Ekologicznej.