• Projekt dla uczniów z trzecich klas technikum

13 września 2018

Od września ruszyła II edycja Projektu „Kadry przyszłości – tworzenie systemu edukacji ponadgimnazjalnej w K OSI zgodnie z potrzebami rynku pracy”. Projekt skierowany jest do uczniów III klas technikum: agrobiznesu, leśnika, organizacji reklamy, spedytora, hotelarstwa oraz żywienia i usług gastronomicznych.

Celem projektu jest poprawa konkurencyjności na rynku pracy i zdolności do skutecznego wejścia na rynek pracy naszych uczniów.

Uczniowie otrzymają wsparcie w postaci:

1. a) kursów zawodowych z zakresu: operator koparki, metody spawalnicze I poziom: MMA, MAG, TIG, operator wózka widłowego, barman I stopnia, cukiernik I i II stopnia, stylizacja paznokci,
    2. b) staży zawodowych,
      c) doradztwa edukacyjno-zawodowego,
      d) kursu przygotowawczego z matematyki na studia.

Zapraszamy uczniów do skorzystania z atrakcyjnych kursów i szkoleń, które pozwolą zdobyć nowe kwalifikacje, wzbogacą o nowe wiadomości i umiejętności.

Informacji udziela koordynator projektu Elżbieta Sell

Zapraszamy!!!!!