• Maturzyści zakończyli rok szkolny 2017/2018

30 kwietnia 2018

27  kwietnia 2018r. pożegnaliśmy na szkolnej uroczystości tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Dyrektor szkoły Pani Anna Matczak-Gaj po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazał nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Ponadto zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów. Uhonorowani zostali również aktorzy szkolnego teatru „Kreska”.  Rodzicom  uczestniczącym w uroczystości zostały wręczone listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk Pani Dyrektor.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy zostali w szkole. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.