• II Nocny Turniej Charytatywny Tenisa Stołowego w ZSEU w Żychlinie – Gramy dla Michałka Jędro!

3 lutego 2018

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych do niesienia pomocy na II Nocny Turniej Charytatywny Tenisa Stołowego w ZSEU w Żychlinie – tym razem gramy dla Michałka Jędro!
    Michałek Jędro, nienarodzony chłopiec z bardzo ciężką wadą serca – zespołem Fallota, potrzebuje pilnie Waszej pomocy!.
    Kiedy Michaś przyjdzie na świat, rozpocznie się dramatyczna walka o życie. Mama Michałka w szpitalu musi znaleźć się już w lutym. W dniu narodzin serduszko Michasia będzie zbyt słabe, aby samodzielnie pompować krew. Jak najszybciej potrzebna będzie operacja – ta najważniejsza, bo ratująca życie maleństwa. Konieczna jest jednoetapowa operacja serca, która możliwa jest tylko w Klinice Uniwersyteckiej w Munster w Niemczech, u prof. Edwarda Malca, na którą potrzeba jest kwota 166053 zł.

„Prosimy, pomóżcie nam, by Świat dla nas nie przestał istnieć, żeby serduszko Michała biło dla nas – tak samo, jak nasze dla niego. Choć jeszcze nie ma go na świecie, kochamy go najmocniej, jak potrafimy.”

– przyszli rodzice Michałka – Marta i Marek

Start Turnieju: piątek 09.02.2018 r. godzina 19:00
    Miejsce: hala sportowa ZSEU w Żychlinie, ul. Modrzewiowa 2
    System rozgrywek: rosyjski (do dwóch przegranych)
    Kategoria: I – zawodnicy
                       II – amatorzy
    Wpisowe: 20 zł od osoby dorosłej
                         5 zł dzieci, młodzież
    (wpisowe przeznaczone zostanie na pomoc Michałkowi)
    Liczymy na Państwa dobre serca!
    – organizatorzy –
    Artur Rosiak – wicedyrektor ZSEU w Żychlinie
    oraz opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu:
    Justyna Arent
    Anna Walkowiak