• Jedziemy na staż do Turyngii

7 stycznia 2013

014_774x518

14 osobowa grupa uczniów spotkała się przed wyjazdem z p. dyrektor Anną Matczak-Gaj oraz koordynatorem wyjazdu p. Jolantą Knapkiewicz w celu omówienia realizacji stażu w Niemczech. Młodzież otrzymała słowniki i rozmówki z języka niemieckiego oraz odzież roboczą. Uczniowie pełni entuzjazmu szykują się do podróży. W pierwszym dniu zwiedzą Muzeum Starych Mistrzów w Dreźnie. Młodzież zdobywa przygotowanie kulturowe, poznaje muzykę i sztukę klasyczną, ponieważ temat projektu to: „Wykształcony kulturowo gastronom, hotelarz i pracownik obsługi turystycznej” w ramach programu „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach EFS -Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

logo_efs_kapital_ludzki-1023x180