• Szkolne Koło Fotograficzne

29 czerwca 2020

Dokumentowanie przemijającego czasu, wydarzeń, miejsc czy ludzi, utrwalanie chwilowych zjawisk przyrody, rozwijanie postaw ekologicznych

, poznawanie techniki wykonywania zdjęć, a także angażowanie się w rozmaite konkursy, stało się bazowym zadaniem uczestników Szkolnego Koła Fotograficznego, działającego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie. Miłośnicy fotografii (Patrycja Jakóbowska (1THL), Wiktoria Ogórek (1THL), Zuzanna Kowalska (1TŻG), p. Aleksandra Gołdych) pod kierunkiem p. Andrzeja Midora, w czasie licznych wycieczek krajoznawczych po okolicach Żychlina, Lichenia czy Konina lub indywidualnych spacerów w okresie edukacji zdalnej, zebrali całą kolekcję zdjęć, które mogą zaprezentować na stronie internetowej naszej szkoły.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z obiektywu młodego fotografa, uczennicy Patrycji Jakóbowskiej.