PLAN KURSU KWALIFIKACYJNEGO – RL.04 Prowadzenie produkcji rolniczej
W ROKU SZKOLNYM 2020/21 SEMESTR I
UWAGA!
ZAJĘCIA SŁUCHACZY KWALIFIKACYJNYCH KURSÓW ZAWODOWYCH
ZAPLANOWANE W DNIACH 15-16-17.10.2020
ODBĘDĄ SIĘ 8-9-10.10.2020R.
PLAN KURSU KWALIFIKACYJNEGO – ROL.04 Prowadzenie produkcji rolniczej
W ROKU SZKOLNYM 2020/21
SEMESTR II
Termin
|
Przedmiot |
Termin
|
Przedmiot |
Zjazd I |
|
Zjazd VII |
|
21.012021 godz. 16:00 – 20:05 |
Zaj. prod . rośl. – 4 godz. |
24.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Prod. zwierz. – 5 godz. |
22.01.2021 godz. 16:00 – 20:05 |
PDG – 5 godz. |
25.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z techn. – 5 godz. |
23.01.2021 godz. . 8:40 – 12:50 |
Przepisy ruchu drogowego – 5 godz. |
26. 03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. prod. zwierz. – 5 godz. |
23.01.2021 godz. 13:00 – 16:20 |
Techn. w roln – 4 godz. |
27.03.2021 godz. 8:40 – 11:55 |
Zaj. prod rośl. – 4 godz |
24.01.2021 godz. 16:30 – 18:45 |
Zaj. z techn. w roln. – 3 godz. |
27.03.2021 godz. 12:10 – 15:25 |
Prod. zwierz.– 4 godz |
|
|
27.03.2021 godz. 15:30 – 18:45 |
Zaj. prod zwierz.. – 4 godz |
Zjazd II |
|
Zjazd VIII |
|
27.01.2021 godz. 16 -20:05 |
JOZ – 5godz |
08.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Stos. środków ochr. rośl. -5 godz, |
28.01.2021 godz. 16:00 – 20:05 |
Prod. zwierz. – 5godz. |
09.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Prod. zwierz. – 5 godz |
29.01.2021 godz. 16:00 – 20:05 |
Prod rośl. – 5godz |
10.04.2021 godz. 8:40 – 11:55 |
Zaj. prod zwierz. – 4 godz |
30.01.2021 godz. . 8:40 – 12:50 |
Zaj. prod. zwierz. – 5 godz |
10.04.2021 godz. 12:10 – 13:35 |
Techn. w roln. – 2 godz. |
30.01.2021 godz. 13:10 – 18:45 |
Obsługa środków techn.– 7godz |
10.04.2021 godz. 13:40 – 18:45 |
Obsługa środków techn.– 6godz. |
|
|
|
|
Zjazd III |
|
Zjazd IX |
|
10.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Przepisy ruchu drogowego – 5 godz. |
14.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z prod. rośl. – 5 godz. |
11.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Prod rośl. – 5 godz |
15.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Stos. środków ochr. rośl. -5 godz, |
12.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
PDG -5 godz. |
16.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z prod. zwierz. – 5 godz. |
13.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Prod. rośl. – 5 godz. |
17.04.2021 godz. 8:40 – 11:55 |
Techn. w roln. – 4 godz. |
13.02.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Techn. w roln – 6 godz. |
17.04.2021 godz. 12:10 – 16:15 |
Zaj. z techn.– 5 godz. |
13.02.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Zaj. z techn.– 6godz |
17.04.2021 godz. 16:20 – 17:55 |
Prod. rośl. – 2 godz. |
Zjazd IV |
|
Zjazd X |
|
24.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z prod. rośl. – 5 godz. |
|
|
25.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z techniki – 5 godz. |
21.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Stos. środków ochr. rośl -5 godz, |
26.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z prod. zwierz.. – 5 godz. |
22.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zbyt prod. rolnych -5 godz. |
27.02.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Techn. w roln – 6 godz |
23.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z prod. rośl.. – 5 godz. |
27.02.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Zaj. z prod. rośl. – 6 godz. |
24.04.2021 godz. 8:40 – 12:55 |
Prod. zwierz. – 5 godz. |
|
|
24.04.2021 godz. 13:10 – 15:35 |
Zaj. z prod. zwierz. – 3 godz |
Zjazd V |
|
Zjazd XI |
|
03.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Techn. w roln.– 5godz. |
05.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z techn.– 5godz. |
04.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zbyt prod. rolnych-5 godz. |
06.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z prod. zwierz. -5 godz. |
05.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Prod. zwierz. – 5 godz. |
07. 05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Prod. zwierz. – 5 godz |
06.03.2021 godz. 8:40 – 13:40 |
Zaj. prod rośl. – 6 godz |
08.05.2021 godz. 8:40 – 14:35 |
Zaj. z techn.– 7godz. |
06.03.2021 godz. 13:45 – 18:45 |
Zaj. z prod zwierz.– 6 godz. |
08.05.2021 godz. 14:40 – 18:45 |
Techn. w roln. – 5 godz. |
|
|
|
|
Zjazd VI |
|
Zjazd XII |
|
17.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Prod. rośl.– 5 godz |
19.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z techn.– 5 godz. |
18.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Stos. środków ochr. rośl. -5 godz, |
20.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zbyt prod. rolnych – 5 godz. |
19.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zbyt prod. rolnych– 5 godz. |
21.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Zaj. z prod rośl. – 5godz |
20.03.2021godz. 8:40 – 11:55 |
Zaj. prod. rośl.– 4 godz. |
22.05.2021 godz. 8:40 – 11:55 |
Zaj. prod. zwierz.– 4 godz. |
20.03.2021 godz. 12:10 – 15:25 |
Techn. w roln. – 4 godz. |
22.05.2021 godz. 12: 10 – 13:50 |
Zaj. z prod. rośl. – 2 godz. |
20.03.2021 godz. 15:30 – 18:45 |
Zaj. z techn.– 4godz. |
22.05.2021 godz. 13: 55 – 17:05 |
Zaj. z techn.– 4 godz. |
PLAN KURSU KWALIFIKACYJNEGO EKA.07 PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCIROK SZKOLNY 2020/21
SEMESTR II
Termin
|
Przedmiot |
Termin
|
Przedmiot |
Zjazd I |
|
Zjazd VII |
|
20.01.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz. rachun. finans. – 5 godz. |
23.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
21.01.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz |
24.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
22.01.2021 godz. 16 – 20:05
|
Dział. . gospod. w branży ekonom – 5godz |
25.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
23.01.2021 godz. 8:40 – 10:10
|
JOZ – 2godz. |
26. 03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Systemy komputerowe w rach. – 5 godz. |
23.01.2021 godz. 10:15 – 13:40 |
Systemy komputer. w rachunk. – 4 godz. |
27.03.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -6 godz
|
23.01.2021 godz. 13:45 – 17:10 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -4 godz |
27.03.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz
|
Zjazd II
|
|
Zjazd VIII
07.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Systemy komputerowe w rach. – 5 godz. |
29.01.2021 godz. 16: – 17:35 |
OMZ – 2 godz.
|
08.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
29.01.2021 godz. 17:40: – 19:15 |
KPS – 2godz. |
09.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
30.01.2021 godz. 8:40 – 13:40 |
Rach. przeds. w prakt. -6 godz |
10.04.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Systemy komp. w rach. – 6godz. |
30.01.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz |
10.04.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -6 godz
|
Zjazd III |
|
Zjazd IX |
|
10.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
13.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
11.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod – 5 godz. |
14.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
12.02.2021 godz. 16 – 20:05
|
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
15.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
13.02.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -6 godz |
16.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Systemy komputerowe w rach. – 5 godz. |
13.02.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz |
17.04.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -6 godz
|
|
|
17.04.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz |
Zjazd IV |
|
Zjazd X |
|
23.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -5 godz |
20.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
24.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
PDG – 5 godz. |
21.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
25.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
22.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
26.02.2021 godz. 16 – 20:05 |
Systemy komputerowe w rach. – 5 godz. |
23.04.2021 godz. 16 – 20:05 |
Systemy komputerowe w rach. – 5 godz. |
27.02.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -6 godz |
24.04.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -6 godz |
27.02.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz |
24.04.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz |
Zjazd V |
|
Zjazd XI |
|
02.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz |
|
|
03.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
05.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
04.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
06.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
05.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -5 godz |
07. 05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Systemy komputerowe w rach. – 5 godz. |
06.03.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds. w prakt . gospod. -6 godz
|
08.05.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds.w prakt.gospod. -6 godz
|
06.03.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6godz |
08.05.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz |
Zjazd VI |
|
Zjazd XII
|
|
16.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -5 godz |
18.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Rachunk. przeds.w prakt.gospod. -5 godz |
17.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
19.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Podstawy prowadz rachun. finans. – 5 godz. |
18.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. |
20.05.2021 godz. 16 – 17:35 20.05.2021 godz. 17:40-18:25 |
Spraw. i analiza finas – 2 godz. Podst. prow. rach -1 godz. |
19.03.2021 godz. 16 – 20:05 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -5 godz |
21.05.2021 godz. 16 – 20:05 |
Systemy komputerowe w rach. – 5 godz. |
20.03.2021godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -6 godz
|
22.05.2021 godz. 8:40 – 13:45 |
Rachunk. przeds. w prakt. gospod. -6 godz
|
20.03.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz |
22.05.2021 godz. 13:50 – 18:45 |
Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz
|
PLAN KURSU KWALIFIKACYJNEGO
ROL.05 ORGANIZACJA I PROWADZENIE PRZEDSIĘBIORSTWA W AGROBIZNESIE
ROK SZKOLNY 2020/21
SEMESTR II
Termin
|
Przedmiot |
Termin
|
Przedmiot |
Zjazd I |
|
Zjazd VIII |
|
22.01.2021 godz. 16:00 – 18:15 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 3 godz |
09.04.2021 godz. 16: – 18:15 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
23.01.2021 godz. . 18:25 – 20:05 |
Przetw. rolno – spoż – 2godz. |
09.04.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
OMZ – 2 godz |
23.01.2021 godz. 8:40 – 12:55 |
Rach. i admin.– – 4 godz. |
10.04.2021 godz. 8:40 -11:55 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 4 godz |
23.01.2021 godz. 13:10 – 16:15 |
PDG – 5 godz |
10.04.2021 godz. 12:10 – 16:15 |
Pracownia organiz. przeds. agrobiznes. – 5 godz |
|
|
10.04.2021 godz. 16:20 – 17:55 |
OMZ – 2godz. |
Zjazd II |
|
Zjazd IX |
|
29.01.2021 godz. 16:00 – 17:35 |
OMZ – 2 godz |
16.04.2021 godz. 16: – 18:15 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
29.01.2021 godz. . 17:40 – 19:15 |
KPS – 2 godz. |
17.04.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
KPS – 2 godz |
30.01.2021 godz. 8:40 – 11:05 |
Przetw. rolno – spoż. – 3 godz |
18.04.2021 godz. 8:40 -11:55 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 4 godz |
30.01.2021 godz. 11:10 – 13:45 |
Prac. przetw. rolno -spożywcz. – 3 godz |
18.04.2021 godz. 12:10 – 16:15 |
Pracownia organiz. przeds. agrobiznes. – 5 godz |
30.01.2021 godz. 13:50 – 16:15 |
Pracownia organiz. przeds. agrobiznes. – 3 godz |
18.04.2021 godz. 16:20 – 17:55 |
KPS – 2 godz. |
Zjazd III |
|
Zjazd X |
|
12.02.2021 godz. 16: – 18:15 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 3 godz |
23.04.2021 godz. 16: – 18:15 |
OMZ– – 3 godz. |
12.02.2021 godz. 18:20: – 20:05 |
Przetw. rolno – spoż – 2godz. |
23.04.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
KPS – 2 godz |
13.02.2021 godz. 8:40 -11:55 |
PDG – 4 godz. |
24.04.2021 godz. 8:40 -11:55 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 4 godz |
13.02.2021 godz. 12:10: – 16:15 |
Pracownia organiz. przeds. agrobiznes. – 5 godz |
24.04.2021 godz. 12:10 – 17:00 |
Pracownia organiz. przeds. agrobiznes. – 6 godz |
Zjazd IV |
|
|
|
26.02.2021 godz. 16: – 18:15 |
OMZ – 3 godz. |
Zjazd X |
|
26.02.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
KPS – 2 godz. |
07.05.2021 godz. 16: – 18:15 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
27.02.2021 godz. 8:40 -11:10 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
07.05.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
Przetw. rolno – spoż – 2 godz |
27.02.2021 godz. 12:10: – 14:35 |
Prac.organiz. przeds. agrobiznes. – 3 godz |
08.05.2021 godz. 8:40 -11:55 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 4 godz |
27.02.2021 godz. 14:40: – 16:15 |
JOZ – 3godz. |
08.05.2021 godz. 12:10 – 16:15 |
Pracownia organiz. przeds. agrobiznes. – 5 godz |
Zjazd V |
|
Zjazd XI |
|
05.03.2021 godz. 16: – 18:15 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
14.05.2021 godz. 16: – 18:15 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
05.03.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
OMZ – 2 godz. |
14.05.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 2 godz |
06.03.2021 godz. 8:40 -11:55 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 4 godz |
15.05.2021 godz. 8:40 -11:55 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 4 godz |
06.03.2021 godz. 12:10 – 14:35 |
JOZ – 3 godz.
|
15.05.2021 godz. 12:10 – 17:00 |
Pracownia organiz. przeds. agrobiznes. – 6 godz |
06.03.2021 godz. 14:40 – 16:15 |
KPS – 3 godz. |
|
|
Zjazd VI |
|
Zjazd XII |
|
19.03.2021 godz. 16: – 18:15 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
21.05.2021 godz. 16: – 18:15 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
19.03.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
KPS – 2 godz. |
21.05.2021 godz. 18:20 – 20:05 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 2 godz |
20.03.2021 godz. 8:40 -11:55 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 4 godz |
22.05.2021 godz. 8:40 -17:00 |
Prac.organiz. przeds. agrobiznes. – 10 godz |
20.03.2021 godz. 12:10 -16:15 |
Prac.organiz. przeds. agrobiznes. – 5 godz |
|
|
20.03.2021 godz. 16:20 – 18:45 |
OMZ – 3 godz. |
|
|
Zjazd VII |
|
|
|
26.03.2021 godz. 16: – 18:15 |
Rach. i admin.– – 3 godz. |
|
|
26.03.2021 godz. 18:15: – 20:05 |
KPS – 2 godz. |
|
|
27.03.2021 godz. 8:40 -11:55 |
Prac. przetw. rolno – spoż – 4 godz |
|
|
27.03.2021 godz. 12:10 – 16:15 |
Prac.organiz. przeds. agrobiznes. – 5 godz
|
|
|