• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony 
  • Facebook :
  • 800px Facebook f logo 2019

Harmonogram egzaminów w sesji czerwiec - lipiec 2022 r.           

 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych im. F. Chopina

 w Żychlinie

Lp

Nazwa zawodu

Kwalifikacja

Termin egzaminu

Ilość zdjących

Nazwisko i imię zdającego

Forma

egzaminu

Skład Komisji

1

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

02.06.

2022

Godz. 9

10

1.Filipiak Hubert

 2 Gałczyński Adam

 3 Garczyńska Martyna

 4 Górska Paulina

 5 Hofman Bartosz

 6 Kałużna Wiktoria

 7 Korzyniewski Piotr 

 8 Kowalczyk Gracjan

 9 Kowalska Zuzanna 

10 Kowalski Damian

Pisemna

60 min.

Sala 102

 

Przewodniczący – Monika Kieliszak

 

Członek – Aleksandra

Jaworska – Smolarek ( j. polski)

ZSB i KZ Konin

2.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02 Przygotowanie i wydawanie dań

02.06.

2022

Godz. 9:30

10

1.Michalak Bartosz

 2 Michalak Julia

 3 Mikołajczyk Aleksandra

 4 Nowak Kamila

 5 Oliwia Andrzejewska

 6 Pyzdrowska Pola

 7 Rosiak Jeremiasz

 8 Skowrońska

 9 Springel Julia

 10 Stodulski Mikołaj

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący – Agnieszka

Rogalska

 

Członek – Emilia Maślankiewicz

 ( fizyka)

ZSB i KZ Konin

3.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02 Przygotowanie i wydawanie dań

02.06.

2022

Godz. 12:30

10

1.Bącler Jakub

 2 Banaszak Julianna

 3 Banaszak Paulina

 4 Ciesielczyk Katarzyna

 5 Czech Wojciech 

 6 Czubiński Maciej

 7 Dębińska Wiktoria

 8 Dominiak Karolina

 9 Dominiak Katarzyna

 10 Dreszer Karina

Pisemna

60 min.

Sala 102

Przewodniczący – Joanna Sobczak

 

Członek – Katarzyna Chlebowska

( j. niemiecki)

ZSB i KZ Konin

4.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

HGT.04

02.06.

2022

Godz. 13:00

10

1.Kowalski Adam 

 2 Matuszak Ewelina

 3 Piaskowski Eryk

 4 Szurgot Martyna 

 5 Wawrzyniak Kacper

 6 Wróbel Katarzyna 

7 Wysocka Bernadetta hgt.02

 8 Żabierek Weronika 

 9 Zielezińska Lucyna

 10 Zieleziński Paweł

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący -Agnieszka

Mirecka Katulska

 

 

Członek – Katarzyna Sacha

(przedmioty budowlane)

ZSB i KZ Konin

5.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

02.06.

2022

Godz. 15:30

10

1.Kubicka Aleksandra

 2 Kunicka Julia

 3 Ładecki Wiktor

 4 Lewandowska Julita 

 5 Lewańska Julia

 6 Maciejewska Marcelina

 7 Makowska Natalia

 8 Matczak Bartosz

 9 Matczak Konrad

 10 Michalak Zofia 

Pisemna

60 min.

Sala 102

Przewodniczący – Arleta Sztaba

 

Członek - Katarzyna Sacha

(przedmioty budowlane)

ZSB i KZ Konin

6.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

02.06.

2022

Godz. 16:00

10

Piasecka Wiktoria 

 2 Szmajdka Kornelia 

 3 Szymańska Sandra

 4 Walczak Julia

 5 Wejman Wiktoria 

 6 Wojciechowski Jakub

 7 Wojtyra Paulina

 8 Woźniak Marta

 9 Zięba Oliwia 

 10 Zioła Agata

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący – Ewa Wallis

 

Członek – Edyta Otremba ( j. polski)

ZSB i KZ Konin

7.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

03.06.

2022

Godz. 9:00

8

1.Banaszak Nikola HGT.02

 2 Bartczak Wanessa

 3 Bartosik Wiktoria

 4 Ciszewska Beata

 5 Dranikowski Oskar

 6 Durski Wiktor 

 7 Górewicz Weronika

 8 Gralak Sylwia

Pisemna

60 min.

Sala 102

 

Przewodniczący – Monika Kieliszak

 

Członek –  Tomasz Żynda

 ( wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

8.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

03.06.

2022

Godz. 9:30

8

1.Gronostaj Mateusz

 2 Kaźmierski Kacper 

 3 Krupczyk Amanda

 4 Olejniczk Natalia 

 5 Piasecka Karolina

 6 Przybysz Kaja 

 7 Szymczak Kamil

 8 Trębińska Magdalena

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący –  Joanna Sobczak

 

Członek – Radosław

Wypychowski

( wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

9.

Technik reklamy

PGF.07

Wykonywanie przekazu reklamowego.

 

03.06.

2022

Godz. 12:30

9

1.Bartczak Kamila 

 2 Budzińska Kornelia

 3 Bukowiecki Krystian 

 4 Dobrowolski Tymoteusz

 5 Dopierała Agnieszka

 6 Dziurdzińska Kinga 

 7 Grabowski Kacper

 8 Jakubowicz Emilia 

 9 Jędrzejewski Filip 

Pisemna

60 min.

Sala 102

Przewodniczący – Agnieszka

Rogalska

 

Członek – – Radosław

Wypychowski

( wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

 

10.

Technik reklamy

PGF.07

Wykonywanie przekazu reklamowego.

 

03.06.

2022

Godz.

13:00

9

1.Klimkowski Miłosz

 2 Kościelski Miłosz

 3 Kubiszewska Karolina 

4 Laskowska Klaudia

 5 Ludwiczak Klaudia

 6 Michalska Kalina

7 Mildyn Martyna

8 Nowak Kacper

9 Owczarek Aleksandra 

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący - Arleta Sztaba

 

Członek -  Radosław Skalski

( wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

11.

Technik reklamy

PGF.07

Wykonywanie przekazu reklamowego.

 

03.06.

2022

Godz. 15:30

8

1.Nawrot Kacper

 2 Pabisiak Mateusz Robert

 3 Przybylski Szymon

 4 Stanisławska Julita

5 Stefaniak Marcel Michał

 6 Substelny Wojciech

 7 Szubert Patrycja

 8 Wszendybył Beata

Pisemna

60 min.

Sala 102

Przewodniczący – Ewa Wallis

Czlonek - Radosław Skalski

( wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

12.

Technik hotelarstwa

HGT.03

Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie.

 

03.06.

2022

Godz. 16:00

10

1.Białecka Natalia

 2 Głowacz Julia

 3 Grobelna Weronika

 4 Kałużna Eliza

 5 Karpińska Oliwia 

 6 Komorek Angelika 

 7 Kornatowska Amelia

 8 Kostrzewa Bartosz 

 9 Kozłowska Izabela 

10 Lingowska Wiktoria

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący – Szymon Ludwin

 

Członek - Członek – Edyta Otremba

 ( j. polski)

ZSB i KZ Konin

13.

Technik agrobiznesu

ROL.04

Prowadzenie produkcji rolniczej

04.06.

2022

Godz. 9:00

9

1.Bąkowski Damian

 2 Baranek Arkadiusz

 3 Bressa Andrzej 

 4 Budziński Patryk

 5 Czupryński Szymon

 6 Durski Sebastian

7 Fibich-Stępniewska Karolina 

 8 Gielniak Aleksandrra

 9 Stępniewski Marek

Pisemna

60 min.

Sala 102

Przewodniczący – Piotr Rosiak

Czlonek -  Anna Bednarska

( wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

14.

Technik agrobiznesu

ROL.04

Prowadzenie produkcji rolniczej

04.06.

2022

Godz. 9:30

9

1.Gołdyn Aleksander 

2 Grabowska Monika

 3 Hałas Mateusz

4 Janek-Szafrańska Ewelina

 5 Jankowski Dariusz Robert

 6 Kałkowski Adrian 

7 Kamiński Michał

 8 Kaszuba Renata

9 Szafrański Paweł 

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący -Agnieszka

Mirecka Katulska

 

 

Członek – Justyna Berger

( j. angielski)

ZSB i KZ Konin

15.

Technik agrobiznesu

ROL.04

Prowadzenie produkcji rolniczej

04.06.

2022

Godz. 12:30

8

1.Klimczak Paweł

2 Kordylewska Patrycja 

3 Kordylewski Waldemar

 4 Kościelski Adam 

5 Krzyżanowski Jakub

 6 Ligocka Dominika

7 Markiewicz Arkadiusz

8 Markiewicz Kamila

Pisemna

60 min.

Sala 102

Przewodniczący – Agnieszka

Rogalska

 

Członek - Justyna Berger

( j. angielski)

ZSB i KZ Konin

16.

Technik agrobiznesu

ROL.04

Prowadzenie produkcji rolniczej

04.06.

2022

Godz.

13:00

9

1.Mruk Łukasz 

2 Piątek Justyna

 3 Pilarska Oktawia

4 Przybyłowska Alicja

 5 Skoczylas Krystian

6 Skowrońska Patrycja 

7 Tomasz Paweł 

8 Węgrzeniejewska Anna

 9 Woliński Kacper

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący – Piotr Rosiak

 

Członek – Małgorzata Kotleszka

( wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

17.

Technik agrobiznesu

ROL.04

Prowadzenie produkcji rolniczej

04.06.

2022

Godz. 15:30

7

1.Borowiak Patryk

2 Kącka Katarzyna

3 Macudzińska-Borowiak Izabela 

4 Wolski Krzysztof 

5 Wróbel Zbigniew 

6 Wróblewski Marcin

 7 Żabierek Martyna

Pisemna

60 min.

Sala 102

Przewodniczący – Artur Rosiak

 

Członek – Małgorzata Kotleszka

( wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

18

Technik rachunkowości

EKA.05 Prowadzenie spraw kadrowo – płacowych i gospodarki  finansowej jednostek organizacyjnych.

 

04.06.

2022

Godz. 16:30

9

1.Balceżak Joanna

 2 Grabowska Karina 

 3 Ignasiak Aleksandra 

4 Jezierska Monika

5 Łuczak Igor 

6 Małas Agnieszka

7 Małolepsza Marta

 8 Spławska Renata

9 Wdzięczna Wiktoria

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący – Maria Romańczuk

 

Członek – Edyta Otremba

( język polski)

ZSB i KZ Konin

19.

Technik hotelarstwa

HGT.03

Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie.

 

06.06. 2022

Godz.

9:00

10

1.Kamińska Julia

 2 Matuszak Sandra 

 3 Michalak Malwina 

 4 Piniecka Julia

 5 Staśkiewicz Julia

 6 Stencel Paulina

 7 Strzelczyk Hanna

 8 Wełnicka Marta

 9 Wełnicka Monika

10 Witkowski Hubert

Pisemna

60 min.

Sala 102

Przewodniczący – Monika Kieliszak

 

Członek –  Dominika Ostrowska

( j. niemiecki)

ZSB i KZ Konin

20.

Technik agrobiznesu

ROL.05 Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

06.06. 2022

Godz.

9:30

1

Krysztofik Bartosz

Pisemna

60 min.

Sala 103

Przewodniczący -Szymon Ludwin

 

Członek – Tomasz Woźniak

( doradca zawodowy)

ZSB i KZ Konin

21.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

01.06.

2022

godz. 8

 

 

 

01.06.

2022

godz. 12

 

 

 

 

01.06.

2022

godz. 16

 

3

 

 

 

 

 

 

 3

 

 

 

 

 

 

 

 3

1.Czubiński Maciej

 2 Dębińska Wiktoria

 3 Filipiak Hubert

 

 

 

1.Gałczyński Adam

2 Garczyńska Martyna

 3 Górska Paulina

 

 

 

 

1.Hofman Bartosz

 2 Kałużna Wiktoria

 3 Korzyniewski Piotr 

Praktyczna

120 min

Przewodniczący – Magdalena

Szafarczyk

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 Przewodniczący – Magdalena

Szafarczyk

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

Przewodniczący –  Elżbieta

Goińska

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

Asystent techniczny: Jolanta

 Knapkiewicz

22.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

02.06.

2022

godz. 8

 

 

 

02.06.

2022

godz. 12

 

 

 

 

02.06.

2022

godz. 16

3

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

3

1..Banaszak Nikola

 2. Bartczak Wanessa

3.Bartosik Wiktoria

 

 

 

1.Ciszewska Beata

 2. Dranikowski Oskar

3. Durski Wiktor Kamil

 

 

 

 

1.Górewicz Weronika 

 2 Gralak Sylwia

 3 Gronostaj Mateusz

 

Praktyczna

120 min.

Przewodniczący – Marta Cieślak

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

Przewodniczący –  Marta Cieślak

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

 

Przewodniczący –  Piotr

Karczewski

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

Asystent techniczny: Katarzyna

 Hryciuk

23.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

03.06.

2022

godz. 8

 

 

 

03.06.

2022

godz. 12

 

 

 

03.06.

2022

godz. 16

3

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

3

1.Ciesielczyk Katarzyna

 2 Czech Wojciech 

 3 Kowalska Zuzanna

 

 

 

1.Dominiak Karolina

 2 Dominiak Katarzyna

 3 Dreszer Karina

 

 

 

1.Kowalczyk Gracjan

 2 Kowalski Damian

 3 Kubicka Aleksandra

Praktyczna

120 min.

Przewodniczący – Joanna Górska

Egzaminator – Katarzyna Kozłowska

 

 

Przewodniczący –  Joanna Górska

Egzaminator – Katarzyna Kozłowska

 

 

Przewodniczący – Jolanta

Knapkiewicz

 

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

Asystent techniczny: Elżbieta Sell

24.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

04.06.

2022

godz. 8

 

 

04.06.

2022

godz. 12

 

 

 

 

 

 

04.06.

2022

godz. 16

3

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

1.Bącler Jakub

 2 Banaszak Julianna

 3 Banaszak Paulina

 

 

1.Kunicka Julia

 2 Makowska Natalia

 3 Matczak Bartosz

 

 

 

 

 

 

1.Grobelska Sabina

 2 Michalak Julia

 3 Skitek Karolina

Praktyczna

120 min

Przewodniczący –  Patrycja Janiak

Egzaminator – Katarzyna Kozłowska

 

 

Przewodniczący –  Patrycja Janiak

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

 

Przewodniczący –  Iwona Smarż

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

Asystent techniczny; Monika

Niespodziańska

25.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

05.06.

2022

godz. 8

 

 

 

05.06.

2022

godz. 12

 

 

 

 

05.06.

2022

godz. 16

 

3

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

3

1.Binkiewicz Karolina 

 2 Kowalewska Ewelina 

 3 Lament Justyna

 

 

 

1.Matela Katarzyna

 2 Michalak Jolanta

 3 Perek Karina

 

 

 

 

1.Pisuła Łukasz 

 2 Przybył Patryk

 3 Szymczak Kamil

 

Praktyczna

120 min

Przewodniczący –  Ewa Wilczewska

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

Przewodniczący –  Ewa Wilczewska

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

Przewodniczący – Jolanta

Knapkiewicz

Egzaminator – Katarzyna Kozłowska

 

Asystent techniczny: Jolanta

Knapkiewicz

26.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

06.06.

2022

godz. 8

 

 

 

 

 

06.06.

2022

godz. 12

 

 

 

06.06.

2022

godz. 16

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

3

1.Ładecki Wiktor

 2 Lewandowska Julita 

 3 Lewańska Julia

 

 

 

 

 

1.Maciejewska Marcelina

 2 Matczak Konrad

 3 Michalak Zofia 

 

 

 

1.Michalak Bartosz

 2 Mikołajczyk Aleksandra

 3 Nowak Kamil

Praktyczna

120 min

 Przewodniczący – Anna Kujawa

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

 

Przewodniczący –  Anna Kujawa

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

Przewodniczący – Jolanta

Knapkiewicz

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

Asystent techniczny: Katarzyna

Hryciuk

 

 

27.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

11.06.

2022

godz. 8

 

 

 

11.06.

2022

godz. 12

 

 

 

 

 

11.06.

2022

godz. 16

 

 

3

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

3

1.Oliwia Andrzejewska

 2 Piasecka Wiktoria 

 3 Pyzdrowska Pola

 

 

 

1.Rosiak Jeremiasz

 2 Stodulski Mikołaj

3 Szmajdka Kornelia

 

 

 

 

 

1.Walczak Julia

2 Zięba Oliwia Aleksandra

 3 Zioła Agata

Praktyczna

120 min

Przewodniczacy – Joanna

Gadomska

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

Przewodniczący – Joanna

Gadomska

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

Przewodniczący – Elżbieta

Goińska

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

Asystent techniczny: Elżbieta Sell

28.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

12.06.

2022

godz. 8

 

 

 

12.06.

2022

godz. 12

 

 

 

 

12.06.

2022

godz. 16

 

 

3

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

3

1.Skowrońska Wiktoria

 2 Springel Julia

 3 Szymańska Sandra

 

 

 

1.Wejman Wiktoria 

 2 Wojciechowski Jakub

 3 Wojtyra Paulina

 

 

 

 

1.Piasecka Karolina

 2 Woźniak Marta

 3 Wysocka Bernadetta

Praktyczna

120 min

Przewodniczacy – Jan Cierzniak

Egzaminator – Katarzyna Kozłowska

 

 

Przewodniczący – Jan Cierzniak

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

 

 

Przewodniczący – Kacper

Bartoszewski

Egzaminator – Katarzyna

 Kozłowska

 

Asystent techniczny: Sylwia

Maciejewska

29.

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

HGT.02

Przygotowanie i wydawanie dań

18.06.

2022

godz. 8

 

 

 

18.06.

2022

godz. 12

3

 

 

 

 

 

3

 

 

1.Kaźmierski Kacper 

2 Krupczyk Amanda

 3 Olejniczk Natalia 

 

 

 

 

1.Przybysz Kaja

 2 Trębińska Magdalena

Praktyczna

120 min

Przewodniczący – Jolanta

Knapkiewicz

Egzaminator – Katarzyna

Kozłowska

 

Asystent techniczny: Jolanta

Knapkiewicz

 

30.

Technik leśnik

RL.14

Użytkowanie zasobów leśnych

30.06.

2022

godz.8

 

 

30.06.

2022

godz.

12

 

 

2

 

 

 

 

2

1.Antczak Mateusz

 2 Brzęcki Kacper

 

 

 

1.Dyderska Julia

 2 Michalak Kamil

Praktyczna

120 min

Jolanta Knapkiewicz

Przewodniczący

 

Egzaminator:

Piotr Mądrzak

 

Asystent techniczny:

Patrycja Janiak

31.

Technik agrobiznesu

331402

 

ROL.05

Organizacja i prowadzenie gospodarstwa

01.06.

2022

godz.. 9:00

1

1.Krysztofik Bartosz

Praktyczna

120 min

Sala 106

Przewodniczący – Magdalena

Śliwińska

Członek – Anita Bartoszek

( zajęcia rewidalicyjne)

ZSB i KZ Konin

 

32.

Technik hotelarstwa

HGT.03

Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie.

 

01.06.

2022

godz.. 9:00

20

1 Białecka Natalia

2 Głowacz Julia

 3 Grobelna Weronika

 4 Kałużna Eliza

5 Kamińska Julia

 6 Karpińska Oliwia 

7 Komorek Angelika 

 8 Kornatowska Amelia

 9 Kostrzewa Bartosz 

 10 Kozłowska Izabela

 11 Lingowska Wiktoria

 12 Matuszak Sandra

 13 Michalak Malwina 

 14 Piniecka Julia

15 Staśkiewicz Julia

 16 Stencel Paulina

 17 Strzelczyk Hanna

 18 Wełnicka Marta

 19 Wełnicka Monika

20 Witkowski Hubert

Praktyczna

120 min

Sala hotelarstwa

Przewodniczący – Magdalena

Śliwińska

Członek – Anita Bartoszek

( zajęcia rewidalicyjne)

ZSB i KZ Konin

33.

Technik reklamy

PGF.07

Wykonywanie przekazu reklamowego.

 

10.06

2022 r.

godz. 12:30

 

 

 

 

 

 

13

1 Bartczak Kamila 

2 Budzińska Kornelia

 3 Bukowiecki Krystian 

4  Dobrowolski Tymoteusz

 5 Dopierała Agnieszka

 6 Dziurdzińska Kinga 

7 Grabowski Kacper

 8 Jakubowicz Emilia 

 9 Jędrzejewski Filip 

 10 Klimkowski Miłosz

 11 Kościelski Miłosz 

 12 Kubiszewska Karolina 

13 Laskowska Klaudia

Praktyczna

180 min

Sala D

Przewodniczący – Monika

Izydorczyk

 

Członek Jolanta Janiak

ZSO i T Sompolno

 

Sala D

Asystent techniczny:

Arleta Pawlak - Jakubowska

34.

Technik reklamy

PGF.07

Wykonywanie przekazu reklamowego.

 

10.06

2022 r.

godz. 17:00

 

 

 

 

 

 

 

1 Ludwiczak Klaudia

 2 Michalska Kalina

 3 Mildyn Martyna

 4 Nawrot Kacper

 5 Nowak Kacper

 6 Owczarek Aleksandra

 7 Pabisiak Mateusz Robert

 8 Przybylski Szymon

 9 Stanisławska Julita

 10 Stefaniak Marcel 

 11 Substelny Wojciech

 12 Szubert Patrycja

 13 Wszendybył Beata

Praktyczna

180 min

Sala D

Przewodniczący – Piotr Karczewski

Członek Jolanta Janiak

ZSO i T Sompolno

 

 

Sala D

Asystent techniczny:

Arleta Pawlak - Jakubowska

35

Technik rachunkowości

EKA.05

 

Prowadzenie spraw kadrowo – płacowych i gospodarki  finansowej jednostek organizacyjnych.

18.06

2022 r.

godz. 12:30

 

9

1 Balceżak Joanna

 2 Grabowska Karina 

 3 Ignasiak Aleksandra

 4 Jezierska Monika

 5 Łuczak Igor 

 6 Małas Agnieszka

 7 Małolepsza Marta

 8 Spławska Renata

 9 Wdzięczna Wiktoria

Praktyczna

180 min

Sala 104

Przewodniczący – Joanna Gough

 

Członek – Agnieszka Łukomska

(Obowiązki nauczyciela w świetlicy)

ZSB i KZ Konin

 

 

Asystent techniczny;

Agnieszka Szmytka

36

Technik leśnik

RL.13

Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych

20.06.

2022 r.

godz. 9

           3

1 Antczak Mateusz

 2 Korzeniewski Adam 

 3 Michalak Kamil

Prakty -

czna

120 min.

Sala 7

Przewodniczący – Jolanta

Knapkiewicz

 

Członek – Justyna Dymała

(Fizyka)

ZSB i KZ

37.

 

 

 

 

 

 

 

38

 

Technik spedytor

 

 

 

 

 

 

 

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

AU. 31  Organizacja  transportu oraz  obsługa klientów i kontrahentów transportu

 

 

 

 

 

 

 

TG.16 Organizacja żywienia i usług gastronomicz -nych

 

20.06

2022 r.

godz. 9

 

 

 

 

 

 

20.06

2022 r.

godz.13

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

1.Wysocka Martyna

2. Zajdel Elwira

 

 

 

 

 

 

 

1 Raźna Nicole Maria

2 Szatkowski Kacper

 3 Włosiniak Adam 

4 Zajączkowska Natalia

 

Prakty -

czna

120 min.

Sala 104

 

 

 

 

Prakty -

czna

150 min.

Sala 104

 

Przewodniczący

Jolanta

Knapkiewicz

 Członek – Justyna Dymała

(Fizyka)

ZSB i KZ

 

 

  Przewodniczący  - Iwona Smarż  

Członek -   Katarzyna Grodzka

( język angielski)

ZSB i KZ Konin

 

39

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

 

 

 

 

Technik leśnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik spedytor

TG.07 Sporządzanie potraw i napojów

 

 

 

 

 

 

 

RL.13

Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych

 

 

 

 

 

 

 

AU.31

Organizacja  transportu oraz  obsługa klientów i kontrahentów transportu

21.06.

2022 r.

godz. 10

 

 

 

 

 

 

21.06.

2022 r.

godz. 10

 

 

 

 

 

 

 

21.06.

2022 r.

godz. 10

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

1.Raźna Nicole

2. Kubiak Nikola

3. Maciejewski Szymon 

 

 

 

 

 

 

1 Antczak Mateusz

 2 Korzeniewski Adam 

 3 Brzęcki Kacper

4. Dyderska Julia

5. Pawlak Hubert

 

 

 

 

 

1.Wysocka Martyna

Pisemna

60 min.

Sala 9

 

 

 

 

 

 

sala 9 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sala 9 

Przewodniczący – Marcin

Wawrzyniak

Członek – Bartosz Woźniak

(Wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

 

 

Przewodniczący – Marcin

Wawrzyniak

Członek – Bartosz Woźniak

(Wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

 

 

Przewodniczący – Marcin

Wawrzyniak

Członek – Bartosz Woźniak

(Wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

 

40.

 

 

 

 

Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

 

 

 

 

 

Technik leśnik

TG.16 Organizacja żywienia i usług gastronomicz -nych

 

 

 

 

 

 

 

 

RL.14

Użytkowanie zasobów leśnych

21.06.

2022 r.

godz. 12

 

 

 

 

 

 

 

21.06.

2022 r.

godz. 12

 

 

 

 

 

         1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.      Raźna Nicole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.      Brzęcki Kacper

2.      Michalak Kamil 

Pisemna

60 min.

 Sala 9 

 

 

 

 

 

 

 

Pisemna

60 min.

 Sala 9 

 

 

 

 

Przewodniczący Agnieszka

Marciniak

Członek – Bartosz Woźniak

(Wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

 

 

 

Przewodniczący Agnieszka

Marciniak

Członek – Bartosz Woźniak

(Wychowanie fizyczne)

ZSB i KZ Konin

41

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

 08.06.

2022 

godz: 08:00

 

       3

 

1. Bąkowski Damian

2 Baranek Arkadiusz 

3 Borowiak Patryk

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

Zespół Szkół Rolnicze Centrum

Kształcenia Ustawicznego
ul. Kościelna 2
62-604 Kościelec
woj. wielkopolskie

42

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

08.06.

2022 

godz: 12::30

 

          3

1.BressaAndrzej

 Waldemar 

2. Budziński Patryk

3. Czupryński Szymon

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

43

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

08.06.

2022 

godz: 17::00

 

          3

1. Durski Sebastian 

2. Fibich-Stępniewska Karolina Katarzyna 

3. Gielniak Aleksandra

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

44

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

09.06.

2022 

godz: 8::00

 

          3

1. Gołdyn Aleksander

2. Grabowska Monika 

3. Hałas Mateusz

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

45

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

09.06.

2022 

godz: 12::30

 

          3

1. Iwański Hubert 

2. Janek-Szafrańska Ewelina

3. Kącka Katarzyna

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

46

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

09.06.

2022 

godz: 17::00

 

          3

1. Jankowski Dariusz Robert 

2. Kałkowski Adrian 

3. Kamiński Michał

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

 

ZSCKZ Kościelec

47

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

10.06.

2022 

godz: 8::00

 

          3

1. Kaszuba Renata

2. Klimczak Paweł 

3. Kordylewska Patrycja

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

ZSCKZ Kościelec

48

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

10.06.

2022 

godz: 12::30

 

          3

1. Kordylewski Waldemar

2. Kościelski Adam 

Andrzej

 3. Krzyżanowski Jakub

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

49

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

10.06.

2022 

godz: 17::00

 

          3

1. Ligocka Dominika Amanda  

2. Macudzińska-Borowiak Izabela  

3. Markiewicz Arkadiusz

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

50

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

11.06.

2022 

godz: 8::00

 

          3

1. Markiewicz Kamila

2 .Mruk Łukasz

3. Piątek Justyna

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

51

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

11.06.

2022 

godz: 12::30

 

          3

1. Pilarska Oktawia 

2. Przybyłowska Alicja

3. Skoczylas Krystian Kamil

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

52

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

11.06.

2022 

godz: 17::00

 

          3

1. Skowrońska Patrycja 

2 .Stępniewski Marek 

3. Szafrański Paweł 

Grzegorz

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

 

ZSCKZ Kościelec

53

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

12.06.

2022 

godz: 8::00

          3

1 Nowicki Tomasz Paweł 

2 Węgrzeniejewska Anna

3 Żabierek Martyna

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

ZSCKZ Kościelec

54

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

12.06.

2022 

godz: 12::30

          3

1 Wolski Krzysztof 

2 Wróbel Zbigniew

3 Wróblewski Marcin

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

ZSCKZ Kościelec

55

Technik agrobiznesu

331402

    ROL.04   Prowadzenie produkcji rolniczej  

13.06.

2022 

godz: 12::30

 

          1

1 Woliński Kacper 

 

Praktyczna

180 min.

Pracownia

 nr 10

 

ZSCKZ Kościelec

Słuchacze ROL.04!

 

Każdy zdający powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem) oraz własny strój roboczy.

UWAGA! Na egzamin zgłaszamy się 45 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia.

 

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n