• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony 
  • Facebook :
  • 800px Facebook f logo 2019

ZEBRANIA Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 

 15 listopada 2022 - konsultacje z nauczycielami 

13 grudnia 2022 - zebrania z rodzicami i konsultacje z nauczycielami 

21 marca 2023 - zebrania z rodzicami 

23 maja 2023 - zebrania z rodzicami  i konsultacje z nauczycielami  

 

 

 

 

ZEBRANIA  W DNIU 20.09.2022

Rodzice uczniów klas pierwszych spotykają się o godzinie 16:30 z dyrekcją szkoły na sali gimnastycznej. Po tym spotkaniu udają się z wychowawcami do wyznaczonych sal.

 

Rodzice uczniów klas maturalnych spotykają się z dyrekcją szkoły o godzinie 17:30 na sali gimnastycznej.

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

1 Liceum Ogólnokształcące

Agata Ignaczak

S1

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Technikum Agrobiznesu

1 Technikum Leśne

Marta Cieślak

F

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Technikum Ekonomiczne

1 Technikum Hotelarstwa

Katarzyna Grzelakowska

C

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Technikum Reklamy A

Magdalena Baranek

A

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Technikum Reklamy B

Agnieszka Szmytka

B

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Technikum Spedycyjne

Ewa Wallis

E

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych A

Monika Niespodziańska

CG3

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych B

Aleksandra Gołdych

S2

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Branżowa Szkoła I Stopnia

Kucharz

Elżbieta Sell

D

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

1 Branżowa Szkoła I Stopnia

Kierowca mechanik

Radosław Wojciechowski

I1

po zebraniu
z dyrekcją szkoły

2 Liceum Ogólnokształcące

Agnieszka Marciniak

107

16:30

2 Technikum Agrobiznesu

2 Technikum Leśne

Patrycja Janiak

9

16:30

2 Technikum Ekonomiczne

2 Technikum Hotelarstwa

Monika Kieliszak

7

16:30

2 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

Agnieszka Mirecka-Katulska

P2

16:30

2 Technikum Spedycyjne

Ewelina Jankowska

P1

16:30

2 Technikum Reklamy

Joanna Sobczak

106

16:30

3 Technikum Agrobiznesu

3 Technikum Leśne

Anna Walkowiak

F

18:00

3 Technikum Reklamy

Arleta Pawlak-Jakubowska

D

18:00

3 Technikum Spedycyjne

Kacper Bartoszewski

P1

18:00

3 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

Monika Izydorczyk

10

18:00

4 Liceum Ogólnokształcące

po szkole podstawowej

Piotr Rosiak

C

18:00

4 Technikum Hotelarstwa

4 Technikum Reklamy

po szkole podstawowej

Artur Rosiak

9

18:00

4 Technikum Spedycyjne

po szkole podstawowej

Krzysztof Wolski

107

18:00

4 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
po szkole podstawowej

Katarzyna Hryciuk

CG3

18:00

4 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

po gimnazjum

Ewa Pietrzak

A

18:00

4 Technikum Spedycyjne

po gimnazjum

Urszula Jędrzejewska-Kamińska

B

18:00

4 Technikum Leśne

4 Technikum Hotelarstwa

po gimnazjum

Marcin Wawrzyniak

E

18:00

 

 

 

Sale A, B, C, D, E, F                       - znajdują się w kompleksie sportowo-
            dydaktycznym

Sale 104, 106, 107                            - znajdują się w pałacu

Sale 7, 9, 10                                     - znajdują się w pawilonie po lewej       

  stronie pałacu

Sale P1, P2                                      - znajdują się po prawej stronie pałacu

Sala I1                                             - znajduje się w internacie

Sala CG3                                         - znajduje się w centrum gastronomicznym

Sale S1, S2                                          - znajdują się pod stołówką

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n