• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie

 

Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2020/2021

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień

Godzina

Miejsce

Andrzejewski Józef

czwartek

10:40-11:25

 kompleks

Arent Justyna

wtorek

13:10-13:55

 pałac

Baranek Magdalena

piątek

8:50-9:35

 internat

Bartoszewski Kacper

wtorek

11:30-12:15

 kompleks

Cierzniak Jan

piątek

8:50-9:35

internat

Doleżko Krzysztof

poniedziałek

10:40-11:25

pałac

Gadomska Joanna

wtorek

11:30-12:15 

 kompleks

Gajewska Krystyna

czwartek

10:40-11:25

  kompleks

Gołdych Aleksandra

czwartek

13:10-13:55

 pałac

Gough Joanna

czwartek

10:40-11:25

 pałac

Górska Joanna

piątek

11:30-12:15

 pałac

Hryciuk Katarzyna

czwartek

11:30-12:15

 pałac

Ignaczak Agata

wtorek

8:50-9:35

 pałac

Izydorczyk Monika

piątek

11:30-12:15

pałac

Janc Anetta

piątek

11:30-12:15

kompleks

Janiak Patrycja

wtorek

9:40-10:25

kompleks

Jankowska Ewelina

środa

10:40-11:25

 pałac

Jędrzejewska-Kamińska Urszula

wtorek

12:20-13:05

 kompleks

Karczewski Piotr

piątek

10:40-11:25

 pałac

Karwacki Tomasz

czwartek

11:30-12:15

kompleks

Kieliszak Marcin

wtorek

8:50-9:35

kompleks

Kieliszak Monika

wtorek

14:10-14:55

 pałac

Knapkiewicz Jolanta

poniedziałek

10:40-11:25

pałac

Kolenda Przemysław

środa

8:50-9:35

pałac

Koszal Kacper

wtorek

11:30-12:15

 kompleks

Ludwin Szymon

piątek

11:30-12:15

 pałac

Łajdecka Kinga

poniedziałek

14:10-14:55

 kompleks

Maciejewska Sylwia

czwartek

11:30-12:15

centrum gastronomiczne

Małolepsza Małgorzata

wtorek

10:40-11:25

 pałac

Midor Andrzej

środa

13:10-13:55

 pałac

Mirecka-Katulska Agnieszka

środa

11:30-12:15

 pałac

Niezabitowska Agnieszka

czwartek

13:10-13:55

 kompleks

Olek Dorota

piątek

14:10-14:55

 kompleks

Romańczuk Maria

środa

12:20-13:05

 pałac

Rosiak Artur

piątek

11:30-12:15

 kompleks

Rosiak Piotr

wtorek

8:00-8:45   

 pałac

Sell Elżbieta

piątek

12:20-13:05

centrum gastronomiczne

Smarż Iwona

środa

9:40-10:25

 internat

Sobczak Joanna

piątek

11:30-12:15

 kompleks

Sztaba Arleta

czwartek

17:00-18:00

 internat

Śliwińska Magdalena

piątek

15:00-16:00

 kompleks

Turski Marcin

czwartek

10:40-11:25

13:10-13:55

Walkowiak Anna

poniedziałek

8:50-9:35

 kompleks

Wallis Ewa

poniedziałek

11:30-12:15

 pałac

Wawrzyniak Marcin

środa

9:40-10:25

 pałac

Widelska- Strzelińska Edyta

piątek

12:20-13:05

 kompleks

Wilczewska Ewa

wtorek

14:10-14:55  

 pałac

Wojciechowski Radosław

poniedziałek

13:10-13:55

 kompleks

facebook

youtube