Projekt edukacyjny „Ukryte dziedzictwo. Co kryje polska ziemia?” został realizowany w ramach Programu „Patriotyzm Jutra” w klasach – 2TŻG, 2TSP, 2TŻP, 2BSI – Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie pod kierunkiem nauczycielki historii p. Aleksandry Gołdych.

UKRYTE DZIEDZICTWO to ogólnopolska kampania archeologiczna poruszająca temat polskiego dziedzictwa narodowego ukrytego w ziemi i pracy archeologów. Zrealizowane zajęcia kształtowały wśród młodych odbiorców świadomość obywatelską oraz właściwy model postawy w zakresie ochrony i zachowania polskiego dziedzictwa archeologicznego.

Nasza szkoła otrzymała podziękowania za promowanie działań patriotycznych oraz budowę lokalnego i narodowego dziedzictwa.

Ukryte dziedzictwo dyplom zespol szkol ekonomiczno uslugowych im. fryderyka chopina w zychlinie 1