W dniu dzisiejszym w Restauracji Belvedere w Warszawie odbyła się inauguracja 4 edycji Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere.
Z wielką dumą możemy ogłosić, iż oficjalnie dziś Wojciech Kałużny z klasy 4TŻa został studentem Akademii.
W tej uroczystej chwili Wojtka wspierał Jakub Jacolik - wyróżniony w poprzedniej edycji uczeń klasy 5tż.
Gratulujemy Wojtkowi sukcesu i już czekamy na kolejne relacje z warsztatów w jakich będzie brał udział.














