• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony 
  • Facebook :
  • 800px Facebook f logo 2019

 

W piątek, 26 września, uczniowie naszej szkoły spędzili wyjątkowy dzień w największym w Polsce parku rozrywki – Energylandii.

Nie zabrakło emocji i śmiechu – najodważniejsi mierzyli się z rekordowymi rollercoasterami i ekstremalnymi atrakcjami, inni wybierali spokojniejsze przejażdżki. Każdy znalazł coś dla siebie, a wspólny czas w gronie koleżanek i kolegów sprawił, że dzień był naprawdę wyjątkowy.

To była świetna przygoda, pełna integracji i dobrej zabawy. Pogoda dopisała, a wspomnienia z tego dnia zostaną z nami na długo!

 

 

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n