• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • ikona resetu interlinii
 • ikona większej interlinii+
 • Kontrast:
 • ikona włączania kontrastu
 • ikona wyłączania kontrastu
 • Mapa strony:
 • ikona mapa strony 
 • Facebook :
 • 800px Facebook f logo 2019

W piątek, 14 czerwca odbyła się lekcja otwarta owodziez udziałem wyjątkowych gości. Naszą szkołę odwiedziliuczniowie z Przedszkola w Żychlinie z grupy „Biedronki” biorąc aktywny udziałw pogadance "Woda kontra słodkie napoje", w doświadczeniach i grach edukacyjnych oraz zabawach ruchowych. Podczas zajęć młodzież z naszej szkoły przybliżyła przedszkolakom znaczenie wody na Ziemi i jej roli w naszym codziennym życiu, pokazywała korzyści zdrowotne płynące z picia wody oraz negatywne skutki  nadmiernego spożywania słodkich napojów. Dzieci samodzielnie przygotowały zdrową i orzeźwiającą lemoniadę, która wszystkim smakowała i gasiła pragnienie.  Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał prezent w postaci butelki do wody wielorazowego użytku.

 Lekcja odbyła się w ramach realizacji projektu " Zdrowo i ekologicznie żyj wodę ze źródełka w Żychlinie pij".

 

 

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n