• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • ikona resetu interlinii
 • ikona większej interlinii+
 • Kontrast:
 • ikona włączania kontrastu
 • ikona wyłączania kontrastu
 • Mapa strony:
 • ikona mapa strony 
 • Facebook :
 • 800px Facebook f logo 2019

Święto turystyki w Żychlinie - IX Gra Terenowa

 

Z okazji Światowego Dnia Turystyki dnia 28 września w naszej szkole zorganizowano interdyscyplinarną Grę Terenową.  Na świecie święto to  jest obchodzone już od 1979 a zostało ustanowione przez Światową Organizację Turystyki. W tym dniu zachęcaliśmy wszystkich do podróżowania, zwiedzania i odkrywania piękna naszego miasta, regionu, Polski i świata.

Gra Terenowa to nasza szkolna tradycja, w tym roku zorganizowana już po raz dziewiąty. Uczestnikami gry byli wszyscy uczniowie klas pierwszych, natomiast organizatorami uczniowie klasy II LO, II TS, II TR, II THE.

Celem gry jest integracja uczniów oraz sprawdzenie ich wiedzy z różnych dziedzin nauki np.  z geografii, biologii, matematyki, języka polskiego, języków obcych, spedycji, muzyki, sportu oraz  wiedzy o Żychlinie i o naszej szkole. A wszystko to odbyło się  w pięknych okolicznościach przyrody, na terenie naszego parku.

                   Jury po podliczeniu punktów wyłoniło zwycięzców

I Miejsce (ex aequo 2 drużyny)

Drużyna o nazwie „DMKAM” z klasy I TRA  w składzie :

 1. Janicki Dawid
 2. Ładecki Marcel
 3. Piasecki Kacper
 4. Gil Michał
 5. Piotrowski Adrian

Drużyna  o nazwie „Gang Rodzynka” z klasy I TŻB w składzie:

 1. Kwaśniewska Julia
 2. Szymańska Julia
 3. Grzebiela Julia
 4. Michalak Oliwier

II Miejsce 

Drużyna o nazwie „SISKI” z klasy I LO w składzie:

 1. Roszak Krystian
 2. Łysiak Kornelia
 3. Jędro Julia
 4. Koziarska Alicja
 5. Kacprzak Bartłomiej

III miejsce

Drużyna o nazwie „HOTUWY” z klasy I TRB  w składzie:

 1. Walczak Julia
 2. Pacewicz Weronika
 3. Łukasiewicz Monika
 4. Nawrocka Monika
 5. Kowalski Adam

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n