Uroczyste zakończenie roku szkolnego stało się okazją do podsumowania dwóch akcji charytatywnych podjętych dla wsparcia naszej uczennicy i koleżanki Moniki. Podczas spotkania klasowego mogliśmy przekazać Monice środki finansowe zebrane na jej rehabilitację. Pieniądze pozyskaliśmy dzięki wrażliwości ludzi otwartych na potrzeby drugiego człowieka.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom: uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom naszej szkoły i osobom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia.

24.05.2022 r. „Gastro dla Moniki” przygotowały:

Nauczycielki: Elżbieta Sell, Katarzyna Hryciuk, Monika Niespodziańska.

Uczennice: Klaudia Grzesiak, Nikola Czech, Natalia Samulczyk, Oliwia Stołowska, Nikola Wykpisz, Natalia Wykpisz, Nikola Cegielska.

31.05.2022 r. mecz  „Gramy dla Moniki” zorganizowali:

Nauczyciele: Krzysztof Doleżko, Marcin Kieliszak, Kacper Koszal, Szymon Ludwin, Artur Rosiak, Piotr Rosiak, Marcin Wawrzyniak, Radosław Wojciechowski, Krzysztof Wolski.

Uczniowie: Konrad Bazela, Dawid Chochenzy, Katarzyna Ciesielczyk, Andżelika Kwiatkowska, Oliwia Kamińska, Nikola Wykpisz, Natalia Wykpisz.

Absolwentki: Luiza Gabrych, Julia Lewandowska, Wioletta Nawrocka, Nikola Majewska, Julia Pradelska.

Dziękujemy!

Organizatorzy: Arleta Sztaba, Urszula Jędrzejewska- Kamińska, Piotr Rosiak, uczniowie kl. 3 TSG.