Z przyjemnością informujemy, że uczennica Kinga Dziurdzińska z klasy III Technikum Reklamy zdobyła I miejsce w trzecim etapie ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Eko-reakcje”. Nagroda główna to rower miejski o wartości 2000 zł. Wyróżnienie w tym konkursie oraz nagrody w postaci kart prezentowych do salonów Empik otrzymało też troje uczniów z ZSEU z Żychlina: Aleksandra Owczarek z klasy III TR, Aleksandra Kazimierska oraz Filip Jesiołowski z klasy I TR.  Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować tekst opisujący sposoby oszczędzania zużycia prądu i wody lub nagrać krótki film dotyczący ekologicznego podróżowania. Organizatorem konkursu była Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w Warszawie natomiast patronat honorowy objął m.in. Minister Edukacji i Nauki,  Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Uniwersytet Warszawski oraz Politechnika Warszawska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.