• Harmonogram egzaminów w sesji styczeń – luty

    Harmonogram egzaminów w sesji styczeń – luty 2021 r.

    w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych im. F. Chopina

    w Żychlinie

    Linki poniżej:

    Harmonogram egzaminów w sesji styczeń

    deklaracja_uczen

     

    Lp Nazwa zawodu Kwalifikacja Termin egzaminu Ilość zda  ją  -cyh Forma egzaminu Skład

    Komisji

    1.

     

     

     

     

     

    Technik agrobiznesu

    331402

     

     

    Technik spedytor

     

    RL,03 Prowadzenie produkcji rolniczej

     

    AU. 31  Organizacja  transportu oraz  obsługa klientów i kontrahentów transportu

     

    RL.13

    Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych

     

    AU. 35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji

    12.01

    2021 r.

    godz. 10

    3

     

     

     

     

    17

     

     

     

     

     

     

    7

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

    Pisemna

    60 min.

     

     

    przewodniczący

    Magdalena Śliwińska

    wok

     

     

    Anna Bednarska

     

    ZSB Konin

     

    Sala gimnastyczna

    2.

     

     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

     

     

    Technik leśnik

     

     

     

    Technik organizacji reklamy

    TG.16 Organizacja żywienia i usług gastronomicz -nych

     

    RL.14

    Użytkowanie zasobów leśnych

    AU.30

    Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej

    12.01.

    2021 r.

    godz. 12

    21

     

     

     

     

    12

     

     

     

     

    15

    Pisemna

    60 min.

     

    przewodniczący

    Piotr Rosiak – historia

     

    Szymon Ludwin

    j. angielski

     

     

    Małgorzata Kotleszka

    ZSB Konin

     

    Sala gimnastyczna

    3. Technik rachunkowości AU.65 12.01.

    2021 r.

    godz. 14

    1 Pisemna

    60 min.

     

    przewodniczący

    Urszula Jędrzejewska – Kamińska                   ( język polski)

     

    Błażej Malanowski

     

    ZSB Konin

     

    Sala nr 104

     

    4. Technik spedytor

     

    AU. 31 Organizacja  transportu oraz  obsługa klientów i kontrahentów transportu 11.01.

    2021

    Godz. 9

    17 Prakty –

    czna

    120 min.

    Monika Izydorczyk

     

    przewodniczący

     

     

     

    Radosław Skalski

     

    ZSB Konin

     

    Sala nr 104

     

    5. Technik leśnik RL.13

    Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych

    11.01.

    2020 r.

    godz. 9

    7 Pisemna

    120 min.

     

    Monika Kieliszak

    przewodniczący

     

    Edyta Otremba

    j.polski

     

    ZSB Konin

     

    Sala nr 7

     

    6. Technik żywienia i usług gastronomicz –

    nych

    TG. 16               Organizacja żywienia i usług gastronomicz -nych

     

    11.01.

    2020 r.

    godz. 13

    21 Prakty -czna

    150 min.

     

    Ewa Wilczewska

    przewodniczący

     

    Radosław Wypychoeski

     

    ZSB Konin

     

    Sala nr 9

     

     

     

    7.

     

     

     

     

    Technik organizacji reklamy

     

    AU,30 Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej

     

    13. 01.2021

    godz. 9;

     

     

     

     

    15

     

     

     

     

     

    Prakty -czna

    180 min.

     

     

     

     

    Jolanta Knapkiewicz

    Przewodnicząca

     

    Jolanta Janiak

    ZSP Sompolno

     

    ZSB Konin

    Sala nr D

    Asystent techniczny:

    Justyna Arent

     

    8..

     

    Technik ekonomista AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji

     

     

    14.01.

    2021 r.

    godz. 9

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Praktyczna

    180 min.

     

     

     

     

     

    Przewodnicząca

    Ewelina Jankowska

     

     

    Bartosz Woźniak

     

    ZSB Konin

     

    Sala nr 104

     

    Asystent techniczny:

    Małgorzata Małolepsza

    9. Technik organizacji reklamy AU.29 Sprzedaż produktów i usług reklamowych

     

     

     

     

     

    18.01.

    2021 r.

    godz. 12

    4 Praktycz -na

    120 min.

     

    Przewodnicząca

     

    Kinga Łajdecka

     

    Edyta Olszewska

    ZSP Sompolno

     

    Sala nr D Asystent techniczny:

    Justyna Arent

     

     

     

     

    10. Technik rachunkowości AU.65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych 18.01.

    2020 r.

    godz. 15

     

     

     

     

     

     

     

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Praktyczna

    180 min.

     

     

    Przewodnicząca

    Joanna Sobczak

     

    Bogusław Wardęcki

    ZSB Konin

    Sala nr 104

    Asystent techniczny:

    Małgorzata Małolepsza

     

     

     

     

    11. Technik leśnik

     

    RL.14 Użytkowanie zasobów leśnych 18.01.

    2021 r.

    godz. 8,

     

     

     

     

    18.01

    godz.12,

     

     

     

    18.01.

    godz.16

     

     

     

    19.01. 2021

     

    Godz. 8

    3

     

     

     

     

     

     

    3

     

     

     

     

    3

     

     

     

     

    3

    Praktycz

    -na

    120 min.

     

    Jolanta Knapkiewicz

    Przewodniczący

     

    Egzaminator:

    Leszek Wróbel

     

    Katarzyna Hryciuk

    Przewodniczący

     

     

    Elżbieta Sell

    Przewodniczący

     

     

     

    Piotr Karczewski

    Przewodniczący

     

    Leszek Wróbel

    Egzaminator

     

    Asystent techniczny

     

    Tomasz Karwacki

    12 Technik agrobiznesu

    331402

    RL.03   Prowadzenie produkcji rolniczej   3

     

     

     

     

     

    1

    Praktycz -na

    180 min.

     

    Strzałkowo

    Żychlin 03.12.2021 r.

     

     Wykaz nauczycieli ZSEU w Żychlinie

    oddelegowanych do pracy w Zespołach Nadzorujących

    w Zespole Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im E. Kwiatkowskiego

    w Koninie

    w sesji styczeń – luty 2021 r.

    L.p Nazwisko i imię nauczyciela Data Nauczany przedmiot
    1.  

    Edyta Widelska – Strzelińska

     

    Marcin Turski

     

    Joanna Górska

     

     

    11.01. 2021,

    godz. 9

     

     

    Religia

     

    W-F

     

    Język niemiecki

    2. Joanna Gough

     

    Agata Ignaczak

     

    Aleksandra Gołdych

     

    Radosław Wojciechowski

     

    11.01. 2021,

    godz. 13

     

    Język angielski

     

    Matematyka

     

    Język polski

     

    W-F

    3. Krystyna Gajewska

     

    Agnieszka Mirecka – Katulska

     

    12.01. 2021,

    godz. 10

     

    Historia

     

    Język angielski

     

    4.  

    Krzysztof Wolski

     

    Ewa Wallis

     

    Kacper Bartoszewski

     

    Marcin Wawrzyniak

     

    Marcin Kieliszak

     

     

     

    12.01. 2021,

    godz. 12

     

     

    Przedmioty informatyczne

     

    Matematyka

     

    Geografia

     

    Język niemiecki

     

    W-F

    Żychlin 03.12.2021

    Wykaz nauczycieli ZSEU w Żychlinie

    oddelegowanych do pracy w Zespołach Nadzorujących

    w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im H. Sienkiewicza

    w Sompolnie

    w sesji styczeń – luty 2021 r.

    L.p Nazwisko i imię nauczyciela Data

     

    Nauczany przedmiot
    1

     

     

    2.

    Sylwia Maciejewska

     

     

    Arleta Sztaba

    12.01.2021

    godz. 12

    Przedmioty gastronomiczne

     

    Język angielski

    1. Justyna Arent 14.01.2021

    godz. 9

     

    Przedmioty gastronomiczne
    4.

     

    5

    Andrzej Midor

     

    Krzysztof Doleżko

    18.01.2021

    godz. 9

    Przedmioty rolnicze

    Przedmioty ekonomiczne