• Terminy Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe 2020

    Terminy egzaminów

    Harmonogram egzaminów w sesji czerwiec–  lipiec 2020 r.

    w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych im. F. Chopina w Żychlinie

    L.p Nazwa zawodu Kwalifikacja Termin egzami – nu Ilość zdają -cych Forma egzaminu Skład

    Komisji

    1.

     

     

     

     

     

    Technik agrobiznesu 331402

     

    RL,03 Prowadzenie produkcji rolniczej

     

     

     

    23.06

    2020 r.

    godz. 10

    14

     

     

     

     

     

     

    Pisemna

    60 min.

    przewodniczący

    Kacper Bartoszewski  geografia

    Ewa Jarzńska

    Język angielski

    ZSB Konin

    Sala nr 7

    2.

     

     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicz -nych 343404 TG.07 Sporządzanie potraw i napojów

     

    23.06.

    2020 r.

    godz. 10

         21

     

     

     

     

     

         

    Pisemna

    60 min.

     

    Przewodniczą -cy

    Joanna Gadomska – biologia

    Agata Zioła

    Przedmioty logistyczne

    ZSB Konin

    Sala nr 9

    3. Technik ekonomista 331403 AU.35

    Planowanie             i prowadzenie działalności                      w organizacji                        

    23.06.

    2020 r.

    godz. 10

          9 Pisemna

    60 min.

     

    Przewodniczą -cy

      Piotr Rosiak                 historia

    Małgorzata Janiak matematyka

    ZSB Konin

    Sala nr 107

    4. Technik leśnik 314301 RL.13 Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych 23.06.

    2020 r.

    godz. 10

    13 Pisemna

    60 min.

    Przewodniczący

    Agnieszka Marciniak

    Geografia

    Anna Wawrzyniak

    Matematyka

    Sala 102

    5. Technik agrobiznesu

     331402

     

     

     

     

    Technik leśnik

    314301

    RL.07 Organizacja                   i prowadzenie przedsiębior -stwa                              w agrobiznesie

     

     

     

     

    R.14 Użytkowanie zasobów leśnych

    23.06.

    2020 r.

    godz. 12

         1

     

     

     

     

     

     

          1    

    Pisemna

    60 min.

    Przewodniczą – cy

    Urszula Jędrzejewska – Kamińska                           język polski

    Ewa Jarzyńska

    Język angielski

    ZSB Konin

    Sala nr 7

    5. Technik rachunkowości 431103

     

    AU.65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych

     

     

    23.06.

    2020 r.

    godz. 14

         7 Pisemna

    60 min.

     

    przewodniczący

    Kacper Koszal

    w-f

    Arkadiusz Rabiega

    Wychowanie do życia w rodzinie

    ZSB Konin

    Sala nr 102

    6. Technik organizacji reklamy 333906 AU. 29 Sprzedaż produktów i usług reklamowych

                      

     

    23.06.

    2020 r.

    godz. 14

         15 Pisemna

    60 min.

     

    Przewodniczący  

    Arleta Sztaba

    Język angielski

     Tomasz Woźniak

    Doradca zawodowy

    ZSB Konin

    Sala nr 107

     

    7.

     

     

     

     

    Technik spedytor 333108

     

     

    Technik leśnik

    314301

     

    A.28 Organizacja              i nadzorowanie transportu

     

    R.13 Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych

    22 06.2020

    godz. 9;

     

     

    22. 06.2020

    godz. 9

     

     

      

    1

     

     

     

      9

    Prakty -czna

    120 min.

     

     

    Prakty -czna

    120 min.

    Przewodnicząca:

    Elżbieta Goińska

    Katarzyna Clebowska

    Język niemiecki

    ZSB Konin

    Sala nr 7

    8. Technik leśnik 314301 RL.13 Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych 22.06. 2020

    Godz. 9

    13 Prakty -czna

    120 min.

    Monika Kieliszak

    Język angielski

    Beata Horowska

    Język niemiecki

    ZSB

    Sala nr 9

     

    9.

     

    Technik agrobiznesu 331402

     

    Technik hotelarstwa    422402                     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicz -nych

     

     

     

    Technik spedytor

     

     

    R,6 Organizacja i prowadzenie gospodarstwa w agrobiznesie

    T.12 Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie

     

     

    T.15 Organizacja usług gastronomicz -nych

     

     

    A.29 Obsługa klientów                               i kontrahentów

     

    22.06.

    2020 r.

    godz. 13

     

     

     

     

     

    22.06. 2020

    Godz. 13

     

     

     

    22.06. 2020

    Godz. 13

         2

     

     

     

         1

       

     

     

     

        1

     

     

     

     

    6

     

     

    Praktyczna

    180 min.

     

     

    150 min

     

     

     

     

    150 min.

     

     

     

     

    120 min.

     

     

     

     

     

     

     

     

    Przewodnicząca:

    Ewelina Jankowska

    Katarzyna Grodzka

    Język angielski

    ZSB Konin

     

     

     

     

     

     

    Przewodnicząca:

    Ewelina Jankowska

    Katarzyna Grodzka

    Język angielski

    ZSB Konin

     

    Sala nr 9

    9. Technik organizacji reklamy           333906 AU.29 Sprzedaż produktów i usług reklamowych

     

     

     

     

     

     

    25.06.

    2020 r.

    godz. 12

         15 Praktyczna

    120 min.

     

    Przewodnicząca:

    Agnieszka Rogalska

    Jolanta Janiak

    ZSOT Sompolno

    Sala nr D

    Asystent techniczny:    

    Justyna Arent

    10. Technik ekonomista 331403 AU.35    Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji          25.06.

    2020 r.

    godz. 15

     

     

     

     

     

     

     

       9

     

     

     

     

     

     

     

     

      

    Praktyczna

    180 min.

     

    Przewodnicząca:

    Joanna Sobczak

    Język angielski

    Małgorzata Kucal – Wątroba

    historia

    ZSB Konin

    Sala nr 102 Asystent techniczny:

    Małgorzata Małolepsza

     

    11. Technik rachunkowości 431103

     

    AU.65  Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych.          29.06.

    2020 r.

    godz. 9

      7 Praktyczna

    180 min.

     

    Przewodniczący:

    Monika Kieliszak

    Język angielski

    Radosław Skalski

    ZSB Konin

    Sala nr 104

     

    Asystent techniczny:    

    Małgorzata Małolepsza

     

    12. Technik żywienia i usług gastronomicznych

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicznych

                             

     

     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicznych

     

     

     

     

     

     

    TG.07 Sporządzanie potraw i napojów   

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    TG.07 Sporządzanie potraw i napojów              

     

     

     

     

     

    TG.07 Sporządzanie potraw i napojów             

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    27.06.

    2020 r.

    godz. 8

     

    godz. 12

     

     

    godz. 16

     

     

     

     

     

    28.06.

    2020 r.

    godz. 8

     

    godz. 12

     

    godz. 16

     

    29.06.

    2020 r.

    godz. 8

     

    godz. 12

     

    godz. 16

    3

     

     

     

    3

     

     

    3

     

     

     

     

     

     

     

    3

     

    3

     

    3

     

    3

     

     

     

    2

     

    2

    Praktyczna

    120 min.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Praktyczny 120 min

     

     

     

     

     

     

    Praktyczny 120 min

     

     

     

     

     

     

    Przewodniczący:

    Iwona Smarż

     

    Egzaminator

    Beata Spisacka

     

    Asystent techniczny:    

    Sylwia Maciejewska

     

     

     

     

    Przewodniczący

    Kinga Łajdecka

    Egzaminator

    Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Katarzyna Hryciuk

    Przewodniczący:

    Jolanta Knapkiewicz

    Egzaminator

    Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Jolanta Knapkiewicz