• Terminy Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe 2019

    Terminy egzaminów

    Harmonogram egzaminów w sesji czerwiec–  lipiec 2019 r.

    w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych im. F. Chopina w Żychlinie

    L.p Nazwa zawodu Kwalifikacja Termin egzaminu Ilość zdających Forma egzaminu Skład

    Komisji

    1.

     

     

     

     

     

    Technik agrobiznesu

    331402

    R,3 Prowadzenie produkcji rolniczej 18.06.

    2019 r.

    godz. 10

         13 Pisemna

    60 min.

     

     

    Ewelina Jankowka

    Agnieszka Łukomska

    Obowiązki w świetlicy ZSB Konin

    Sala nr 7

    2. Technik agrobiznesu

    331402

    RL,03 Prowadzenie produkcji rolniczej 18.06.

    2019 r.

    godz. 10

    39 Pisemna

    60 min.

     

    Agnieszka Marciniak

    Marcin Wawrzyniak

    Joanna Galińska

    j. niemiecki

    ZSB Konin

    Jadalnia szkolna

    3

     

     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicznych T.6 Sporządzanie potraw i napojów 18.06.

    2019 r.

    godz. 10

         24 Pisemna

    60 min.

     

    Joanna Gadomska

    Monika Sekura

    Podstawy przedsiębiorczości

    ZSB Konin

    Sala nr 9

    4. Technik spedytor A.28 Organizacja transportu 18.06.

    2019 r.

    godz. 10

          18 Pisemna

    60 min.

     

    Anna Walkowiak

    Aleksandra Jaworska – Smolarek

    j. polski

    ZSB Konin

    Sala 102

    5 Technik leśnik R.13 Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych 18.06.

    2019 r.

    godz. 10

         11 Pisemna

    60 min.

     

    Jolanta Knapkiewicz

    Anna Szczap p. gastronomiczne

    ZSB Konin

    Sala 107

    6 Technik agrobiznesu

     331402

    R,6 Organizacja przedsiębiorstwa  rolniczej

     

     

     

    18.06.

    2019 r.

    godz. 12

         2 Pisemna

    60 min.

     

     

    Piotr Rosiak

    Wioletta Fabiszak

    p. logistyczne

    ZSB Konin

    Sala nr 102

    7 Technik agrobiznesu

     331402

    RL,07 Organizacja przedsiębiorstwa  rolniczej

     

     

     

    18.06.

    2019 r.

    godz. 12

            7 Pisemna

    60 min.

     

     

    Piotr Rosiak

    Wioletta Fabiszak

    p. logistyczne

    ZSB Konin

    Sala nr 102

    8. Technik rachunkowości

    431103

    AU.36 Prowadzenie rachunkowości

     

    18.06.

    2018 r.

    godz. 12

         7 Pisemna

    60 min.

     

    Ewa Wallis

    Dominika Ostrowska

    j. niemicki

    ZSB Konin

    Sala nr 107

    9. Technik żywienia i usług gastronomicznych. T.15 Organizacja i prowadzenie produkcji w agrobiznesie 18.06.

    2019 r.

    godz. 12

       1 Pisemna

    60 min.

    Ewa Wallis

    Dominika Ostrowska

    j. niemicki

    ZSB Konin

     

    Sala nr 107

    10. Technik organizacji reklamy AU. 29 Sprzedaż produktów i usług              reklamowych 18.06.

    2019 r.

    godz. 14

    17 Pisemna

    60 min.

    Urszula Jędrzejewska – Kamińska

    Aleksandra Płóciennik

    p. logistyczne

    ZSB Konin

    Sala 102

     

     

    11.

     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicznych. T.6 Sporządzanie potraw i napojów 22.06.

    2019

    Godz. 8;

    12; 16

       9 Praktyczna

    120 min.

     

    Przewodnicząca:

    Iwona Smarż

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Katarzyna Hryciuk

     

     

    12…

     

    Technik żywienia i usług gastronomicznych T.6 Sporządzanie potraw i napojów 23.06.

    2019

    Godz. 8;

    12; 16

       9 Praktyczna

    120 min.

    Przewodnicząca:

    Monika Kieliszak

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Sylwia Maciejewska

    13. Technik żywienia i usług gastronomicznych T.6 Sporządzanie potraw i napojów 24.06.2019

    Godz. 8;

    12; 16

    9 Praktyczna

    120 min.

    Przewodnicząca:

    Jolanta Knapkiewicz

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Monika Izydorczyk

    14.. Technik leśnik R.13 Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych  

    17.06.2019 r.

    godz. 9

     

     

      

    11

     

     

     

     

     

     

    Praktyczna

    120 min.

     

    Przewodnicząca:

    Jolanta Knapkiewicz

    Tomasz Woźniak

    historia

    ZSB Konin

    Sala 7

    15. Technik spedytor A.28 Organizacja i nadzorowanie transportu 17.06.2019 r.

    godz. 9

    19 Praktyczna

    120 min.

     

    Przewodnicząca:

    Joanna Sobczak

    Bogusław Wardęcki

    religia

    ZSB Konin

    Sala 9

    16. Technik spedytor A.29 Obsługa klientów i kontrahentów 17.06.2019 r.

    godz. 13

    2 Praktyczna

    120 min.

    Przewodnicząca:

    Elżbieta Goińska

    Radosław Skalski

    w-f

    ZSB Konin

    Sala 7

    17. Technik żywienia i usług gastronomicznych T.15 Organizacja usług gastronomicznych 17.06.2018 r.

    godz. 13

    11 Praktyczna

    150 min.

     

    Elżbieta Goińska

    Radosław Skalski

    w-f

    ZSB Konin

    Sala nr 7

    18. Technik agrobiznesu R.6 Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie 17.06.2019 r.

    godz. 13

    6 Praktyczna

    180 min.

    Przewodnicząca:

    Agnieszka Rogalska

    Justyna Berger

    j. angielski

    ZSB Konin

    Sala 9

    19.. Technik agrobiznesu RL.07 Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie 17.06.2019 r.

    godz. 13

    7 Praktyczna

    180 min.

    Przewodnicząca:

    Agnieszka Rogalska

    Justyna Berger

    j. angielski

    ZSB Konin

    Sala9

    18. Technik organizacji reklamy AU.29 Sprzedaż produktów i usług                      reklamie 24.06.2019 r.

    godz. 12

    17 Praktyczna

    120 min.

    Przewodnicząca:

    Maria Romańczuk

    Jolanta Janiak

    ZSP Sompolno

    Sala D

    Asystent techniczny:

    Justyna Arent

    19.. Technik rachunkowości AU.36 Prowadzenie rachunkowości 28.06.

    2019 r.

    godz. 15

    7 Praktyczna

    180 min.

     

    Ewa Wilczewska

    Edyta Otremba

    j. polski

    ZSB Konin

    Sala nr 104

    Asystent techniczny:

    Małgorzata Małolepsza

    KWALIFIKACJA T.6

    EGZAMIN PISEMNY –  ZSEU Żychlin:  18.06. 2019 r. godz. 10 ( 60 min.) 

    EGZAMIN PRAKTYCZNY  – CENTRUM DYDAKTYCZNO – GASTRONOMICZNE ZSEU ŻYCHLIN  22 – 24.06. 2019 r. ( 120 min.):

    L.p Nazwisko i imię Termin Skład Zespołu Nadzorującego
    1. Banaszak Michalina

    Borowska Beata

    Grzelak Agata

     

    22.06. 2019 r. godz. 8:00

    Przewodnicząca: Iwona Smarż

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Katarzyna Hryciuk

    2. Jagodzińska Katarzyna

    Kordzińska Maja

    Kozłowska Marlena

    22.06. 2019 r. godz. 12:00

     

    Przewodnicząca: Iwona Smarż

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Katarzyna Hryciuk

    3. Kropidłowska Paulina

    Kubiszewska Paulina

    Kubski Dominik

    22.06. 2019 r. godz. 16:00

     

    Przewodnicząca: Iwona Smarż

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Katarzyna Hryciuk

    4. Kupski Mateusz

    Kwiatkowski Antoni

    Mądrowska Karolina

    23.06. 2019 r. godz. 8:00

     

    Przewodnicząca:

    Monika Kieliszak

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Sylwia Maciejewska

    5. Michalska Aleksandra

    Niemiec Natalia

    Przybył Wiktoria

     

    23.06. 2019 r. godz. 12:00

     

    Przewodnicząca:

    Monika Kieliszak

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Sylwia Maciejewska

    6. Siwek Kamil

    Skonieczna Weronika

    Szurgot Wiktoria

     

    23.06. 2019 r. godz. 16:00

     

    Przewodnicząca:

    Monika Kieeliszak

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Sylwia Maciejewska

    7. Świętanowska Erika

    Wieczorkiewicz Agata

    Wojtaś Wiktoria

     

     

     

    24.06. 2019 r. godz. 8:00

     

    Przewodnicząca:

    Jolanta Knapkiewicz

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Monika Izydorczyk

    8. Woźniak Daniel

    Wróbel Mariusz

     

    24.06. 2019 r. godz. 12:00

     

    Przewodnicząca:

    Jolanta Knapkiewicz

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Monika Izydorczyk

    9. Bartczak Karol

    Darul Małgorzata

    Kotarski Damian

     

    24.06. 2019 r. godz. 16:00

     

    Przewodnicząca:

    Jolanta Knapkiewicz

    Egzaminator Beata Spisacka

    Asystent techniczny:

    Monika Izydorczyk