• Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2021/2022

    Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie

    Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2021/2022

    Nazwisko i imię nauczyciela Dzień Godzina Miejsce
    Andrzejewski Józef środa 9:40-10:25 pałac
    Baranek Magdalena piątek 10:40-11:25 internat
    Bartoszewski Kacper środa 9:40-10:25 kompleks
    Cierzniak Jan wtorek 10:40-11:25 pałac
    Cieślak Marta wtorek 10:40-11:25 kompleks
    Doleżko Krzysztof wtorek 11:30-12:15 pałac
    Gadomska Joanna środa 10:40-11:25 kompleks
    Gajewska Krystyna wtorek 10:40-11:25 pałac
    Gołdych Aleksandra środa 10:40-11:25 pałac
    Gough Joanna wtorek 13:10-13:55 pałac
    Górska Joanna wtorek 11:30-12:15 pałac
    Grzelakowska Katarzyna środa 10:40-11:25 kompleks
    Hryciuk Katarzyna piątek 8:50-9:35 centrum gastronomiczne
    Ignaczak Agata czwartek 10:40-11:25 pałac
    Izydorczyk Monika poniedziałek 10:40-11:25 pałac
    Janc Anetta czwartek 13:10-13:55 kompleks
    Janiak Patrycja czwartek 12:20-13:05 pałac
    Jankowska Ewelina wtorek 8:50-9:35 pałac
    Jędrzejewska-Kamińska Urszula poniedziałek 9:40-10:25 biblioteka
    Karczewski Piotr środa 11:30-12:15 pałac
    Kieliszak Marcin środa 13:10-13:55 kompleks
    Kieliszak Monika piątek 13:10-13:55 pałac
    Knapkiewicz Jolanta poniedziałek 15:00-16:00 pałac
    Kolenda Przemysław środa 11:30-12:15 pałac
    Koszal Kacper poniedziałek 12:20-13:05 kompleks
    Kujawa Anna wtorek 9:40-10:25 pałac
    Ludwin Szymon poniedziałek 13:10-13:55 pałac
    Maciejewska Sylwia piątek 9:40-10:25 centrum gastronomiczne
    Marciniak Agnieszka wtorek 11:30-12:15 kompleks
    Midor Andrzej środa 10:40-11:25 pałac
    Milicka Renata poniedziałek 8:50-9:35 pałac
    Mirecka-Katulska Agnieszka czwartek 12:20-13:05 pałac
    Niespodziańska Monika czwartek 9:40-10:25 kompleks
    Niezabitowska Agnieszka środa 15:00-16:00 internat
    Pawlak-Jakubowska Arleta czwartek 10:40-11:25 kompleks
    Pietrzak Ewa piątek 9:40-10:25 kompleks
    Rogalska Agnieszka piątek 8:00-8:45 pałac
    Romańczuk Maria środa 8:50-9:35 pałac
    Rosiak Artur wtorek 10:40-11:25 kompleks
    Rosiak Piotr piątek 11:30-12:15 pałac
    Sell Elżbieta wtorek 8:50-9:35 centrum gastronomiczne
    Smarż Iwona wtorek 10:40-11:25 internat
    Sobczak Joanna środa 11:30-12:15 kompleks
    Szafarczyk Magdalena piątek 12:20-13:05 internat
    Szmytka Agnieszka środa 12:20-13:05 pałac
    Sztaba Arleta środa 10:40-11:25 internat
    Śliwińska Magdalena poniedziałek 15:00-16:00 biblioteka
    Turski Marcin poniedziałek 9:40-10:25 kompleks
    Walkowiak Anna poniedziałek 8:50-9:35 kompleks
    Wallis Ewa czwartek 9:40-10:25 pałac
    Wawrzyniak Marcin wtorek 11:30-12:15 pałac
    Widelska- Strzelińska Edyta czwartek 11:30-12:15 pałac
    Wilczewska Ewa poniedziałek 12:20-13:05 kompleks
    Wojciechowski Radosław poniedziałek 12:20-13:05 kompleks
    Wolski Krzysztof czwartek 12:20-13:05 pałac