• Uwaga kurs R.3!!!

    Zapraszamy na wyjazd na międzynarodowe targi zwierząt hodowlanych, które odbędą się w Hanowerze. Szkoła organizuje wyjazd na jeden dzień targów. Orientacyjne koszty 150-200 zł, zależy od liczby uczestników i wybranego przewoźnika. Częściowe koszty pokrywa  DLG AgroFood:1 000,00 zł brutto dopłaty za transport dla grup zorganizowanych (min. 40 osób) oraz bezpłatny wstęp na targi po wcześniejszej rejestracji grupy (dotyczy wstępu na jeden dowolny dzień między 13 -16 listopada).

    Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi trendami w sektorze hodowli zwierząt i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi w tym obszarze rolnictwa. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest „Cyfrowe zarządzanie gospodarstwem o profilu- produkcja zwierzęca – Zarządzanie. Zdrowie zwierząt. Przejrzystość.” Wystawcy przedstawią praktyczne przykłady zastosowania oprogramowania przeznaczonego do produkcji zwierzęcej. Będziecie  Państwo mogli sami się przekonać jak automatyzacja, przejrzystość i identyfikowalność mogą doprowadzić firmę do sukcesu.

    Ostatnia edycja zgromadziła w halach o powierzchni wystawowej 250 000 m2 ponad 2 600 wystawców i rekordową liczbę 163 000 odwiedzających.

    Informacji udziela Elżbieta Sell – organizator wyjazdu