• Plan kursów 2020/2021

    PLAN KURSU KWALIFIKACYJNEGO – RL.04  Prowadzenie produkcji rolniczej

    W ROKU SZKOLNYM 2020/21

     SEMESTR I

    PLAN KURSU KWALIFIKACYJNEGO ROL.04
    11.09.2020 godz. 16 – 20:05 Prod.  rośl.. – 5 godz.    
     12.09. 20 godz. . 8:40 – 11:55 Prod. zwierz. – 4 godz. 12.11.20 godz. . 16 – 20:05

     

    PDG – 5 godz.
    12.09. 20 godz.  12:10 – 15:25 Zaj. z prodrośl. – 4 godz 13.11.20 godz. . 16 – 20:05 Prod. rośl. – 5 godz.
    12.09. 20 godz. 15:30 – 18:45 BHP – 4 godz. 14.11.20 godz. . 8:40 – 11:55 Prod. zwierz. – 4 godz.
    14.11.20 godz. .  12:10 – 15:25

     

    Zajprod zwierz. – 4 godz.
      14.11.20 godz. 15:30 –18: 45 Zaj.. prodrośl – 4 godz.
     24.09.2020 godz. 16 – 20:05  PDG – 5 godz    
     25.09.2020 godz. 16 – 20:05 JOZ – 5 godz. 25.11.20 godz. . 16 – 20:05 PDG – 5 godz
     26.09.2020 godz. 8:40 – 11:55

     

    Zaj z prod zwierz.– 4 godz 26.11.20 godz. . 16 – 20:05

     

    Przepisy ruchu drogowego – 5 godz.
    26.09.2020 godz. 12:10 – 15:25 Techn. w  roln – 4 godz. 27.11.20 godz. . 16 – 20:05  
    26.09.2020 godz. 15:30 –18: 45  Zaj. z techn. w roln. –  4 godz. 2811.20 godz. . 8:40 – 11:55 Prod. zwierz. – 4 godz.
      28.11.20 godz. .  12:10 – 15:25

     

    Zaj prod zwierz. – 4 godz.
    28.11.20 godz. 15:30 –18: 45 Zaj.. prodrośl – 4 godz.
    30.09.2020 godz. 16 – 20:05  

    JOZ -5 godz

       
    01.10.20 godz. . 16 – 20:05 Prod. rośl. –  5 godz.    
        09.12.2020 godz. 16:00 – 20:05 BHP – 5 godz.
    02.10.20 godz. . 16 – 20:05 PDG. – 5 godz 10.12.2020 godz. 16:00 – 20:05 Prod. zwierz. – 5 godz.
    03.10.2020 godz. 8:40 – 11:55 Prod. zwierz.– 4 godz. 11.12.2020 godz. 16:00 – 20:05 PDG – 5 godz.
    03.10.2020 godz. 12:10 – 15:25 Zaj. prod. zwierz.  – 4godz 12.12.2020 godz.. 8:40 – 11:55 Zaj. prod zwierz. – 4 godz.

     

    03.10.2020 godz. 15:30 – 18:45 BHP  – 4 godz. 12.12.2020 godz. 12:10 – 15:25 Prod. rośl. – 4 godz.
    12.12.2020 godz. 15:30 – 18:45 Zaj. prodrośl. – 4 godz.
    15.10.2020 godz. 16:00 – 20:05 PDG. -5 godz    
    16.10.20 godz. 16:00 – 20:05  BHP. -5 godz 14.012021 godz. 16:00 – 20:05 Zaj. prod . rośl. – 4 godz.
    17.10. 2020 godz. 8:40 – 11:55 Prod. rośl. – 4 godz. 15.01.2021 godz. 16:00 – 20:05  

    PDG – 5 godz.

    17.10. 2020 godz. 12:10 – 14:30 Zaj. .prod. rośl. – 3 godz. 16.01.2021 godz.. 8:40 – 12:50 Przepisy ruchu drogowego – 5 godz.
    17.10.2020 godz. 14:40 – 18:45 JOZ. – 5 godz. 16.01.2021 godz. 13:00 – 16:20 Techn. w  roln – 4 godz.
        16.01.2021 godz. 16:30 – 18:45  Zaj. z techn. w roln. –  3 godz.
           
           
    21.10. 2020 godz.  16 – 20:05 BHP – 5 godz 27.01.2021 godz. 16 -20:05 JOZ  – 5godz
    22.10. 2020 godz.  16 – 20:05 Prod. zwierz – 5 godz 28.01.2021 godz. 16:00 – 20:05 Prod. zwierz.  – 5godz.
    23.10. 2020 godz.  16 – 20:05 Przepisy ruchu. – 5 godz 29.01.2021 godz. 16:00 – 20:05 Prodrośl.  – 5godz
    24.10.2020 godz. 8:40 – 11:55

     

    Zaj. prod. zwierz.. – 4 godz

     

    30.01.2021 godz.. 8:40 – 12:50 Zaj. prod. zwierz.  – 5 godz
    24.10.2020 godz. 12:10 – 15:25 Prod. rośl. – 4 godz 30.01.2021 godz. 13:00 – 16:20 Zaj. prodrośl. – 5 godz.
    24.10.2020 godz. 15:30 –18: 45  

     

    30.01.2021 godz. 16:30 – 18:45 BHP – 2 godz. 
    04.11.2020 godz. 16 – 20:05 Zaj. prod zwierz. – 5 godz. 10. 02.2021 – godz. 16 – 20:05 Przepisy ruchu drogowego -5 godz.
    05.11.2020 godz. 16 – 20:05 Prod. rośl. – 5 godz. 11.02.2021 – godz. 16 – 20:05  
    06.11.2020 godz. 16 – 20:05 PDG. –  5 godz 12.02.2021 – godz. 16 – 20:05 PDG – 5 godz.
     07.11.2020 godz. 8:40 – 11:55

     

    Zaj. z techniki. –  4 godz  13.02.2021 godz. 8:40 – 13:10

     

    Technika w rolnictwie – 6 godz.
    07.11.2020 godz. 12:10 – 15:25 Techn. w roln.   – 4 godz.                                                                                  13.02.2021 godz. 13:15 – 18:45 Zaj z techniki. – 4 godz.
    07.11.2020 godz. 15:30 –18: 45 Przepisy ruchu drogowego – 4 godz.    

    PLAN KURSU KWALIFIKACYJNEGO – ROL.05

    Organizacja i prowadzenie przedsiębiorstwa w agrobiznesie

    W ROKU SZKOLNYM 2020/21

     SEMESTR I

     

    11.09. 20 godz.16 – 17:30

     

    Przetw. rolno – spożywcze. – 2 godz.                                 

     11.09.20 godz.  17:35 – 20:05  

     Pracownia. przetw. rolno-spożywcz. -3 godz.

    12.09.2020 godz. 8:40 – 11:55 Rach. i administracja w agrobiznesie – 4 godz.
    12.09.2020 godz.  12:10 – 15:25 Pracownia organiz. przeds. agrobiznes.  – 4 godz.
    25.09.2020 godz. 16:00 – 20:05 KPS– 5 godz.
    26.09.2020. 08:40 – 13:45 Przetw. rolno – spożywcze. – 4 godz.                                 
    26.09.2020 godz. 13:50 – 15:25 JOZ – 4 godz.
     02. 10.2020 godz. 16 – 18:15 Rach. i admin.– 3 godz.
    02.10.2020 godz. 18:20 – 20:05 Przetw. rolno – spoż. – 2 godz
     03.10.2020 godz. 8:40 – 13:45 Prac. organiz. przeds. agrobiznes.  – 6 godz
    03.10.2020 godz. 13:50 – 16:15 PDG – 3 godz
    16.10.2020 godz. 16 – 17:35 Przetw. rolno – spoż.   – 2 godz.
     16.10.2020 godz. 17:40 – 20:05 JOZ  – 3 godz.
    17.10.2020 godz. 8:40 – 11:05 PDG – 3 godz.
    17.10.2020 godz. 11:10 – 15:25 Prac. organiz. przeds. agrobiznes.  – 5 godz.
    23.10. 20 godz.16 – 20:05  OMZ– 5 godz.
    24.10.2020 godz. 8:40 – 11:05 JOZ– 3 godz.
    24.10.2020 godz.  11:10 – 13:45 PDG– 3 godz.
    24.10.2020 godz. 13:50 – 16:15 Przetw.   –  rolno – spoż. – 3godz.
     06.11.2020 godz. . 16 – 18:15 Przetw. rolno – spoż.  – 3 godz.
    06. 11.2020 godz. 18:20 – 20:05 Prac. przetw. spożywcz – 2 godz.
    07.11.2020 godz. 08:40 – 11:05 PDG – 3 godz.
    07.11.2020 godz. 11:10 – 13:45 Rach. i admin.  – 3 godz.
    07.11.2020 godz. 13:50 – 16:15 KPS – 3godz
     13.11.2020 godz. 16 – 20:05 Prac. organiz. przeds. agrobiznes.  – 5 godz
    14.11.2020 godz. 8:40 -11:05 Przetw.  – rolno – spoż. – 3godz
    14.11.2020 godz. 11:10 – 13:45 PDG – 3godz
    14.11.2020 godz. 13:50 – 16:15 OMZ  – 3 godz.
    27.11.2020 godz. 16 – 20:05 KPS. – 5godz
    28.11.2020 godz. 8:40 – 11:55 JOZ– 4godz
    28.11.2020 godz. 12:10 – 16:15 Prac. organiz. przeds. agrobiznes – 4 godz
    11.12.2020godz. 16: – 20:05 OMZ  – 5 godz.
    12.12.2020 godz. . 08:40 – 11:05 Rach. i admin.– – 3 godz.
    12.12.2020 godz. . 11:10 – 14:25 Prac.organiz. przeds. agrobiznes.  – 4 godz.
    12.12.2020 godz. . 14:30 – 16:15 Przetw. rolno – spoż.   – 2 godz.
    15.01.2021 godz. 16: – 18:15 Prac. przetw. rolno – spoż – 3 godz
    15.01.2021 godz. 18:15: – 20:05 Przetw. rolno – spoż– 2godz.
    16.01.2021godz. 8:40 -11:55 Rach. i admin.– – 4 godz.
    16.01.2021godz. 12:10 – 16:15 PDG  – 5 godz
    29.01.2021 godz. 16: – 17:35 OMZ – 2godz
    29.01.2021 godz. 17:40: – 19:15 KPS – 2godz.
    30.01.2021 godz. 8:40 -11:05 Przetw. rolno – spoż.   – 3 godz
    30.01.2021 godz. 11:10 – 13:45 Prac. przetw. rolno -spożywcz. – 3godz
    30.01.2021 godz. 13:50 – 16:15 Pracownia organiz. przeds. agrobiznes.  – 3 godz
    12.02.2021 godz. 16: – 18:15 Prac. przetw. rolno – spoż – 3 godz
    12.02.2021 godz. 18:15: – 20:05 Przetw. rolno – spoż – 2godz.
    13.02.2021 godz. 8:40 -11:55 Rach. i admin.– – 4 godz.
    13.02.2021 godz. 12:10 – 16:15 Prac.organiz. przeds. agrobiznes.  – 5 godz

    PLAN KURSU KWALIFIKACYJNEGO EKA.07 PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI

    W ROKU SZKOLNYM 2020/21

     SEMESTR I

    11.09.2020 godz. 16 – 20:05 Podstawy prowadzrachun. finans. – 5 godz.  12.11.2020 godz. 16 – 20:05 Podstawy prowadzrachun. finans– 5 godz.
     12.09. 20 godz. . 8:40 – 11:55 PDG – 4godz.  13.11.2020 godz. 16 – 20:05 JOZ – 5 godz.
    12.09. 20 godz.  12:10 – 15:25 Sprawozdawczość i analiza finas. – 4 godz.  14.11.2020 godz. 8:40 – 11:05 Rachunk. przeds.wprakt.gospod– 3 godz.
    12.09. 20 godz. 15:30 – 18:45 BHP – 4 godz. 14. 11.2020 godz. 11:10 – 13:40 Systemy komputer. w rachunk. – 3godz
     24.09.2020 godz. 16 – 20:05 Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. 14. 11.2020 godz. 13:50 – 16:15 OMZ – 3 godz.
     25.09.2020 godz. 16 – 20:05 KPS – 5 godz.    
     26.09.2020 godz. 8:40 – 11:55 Podstawy prowadz.rachun. finans. – 4 godz. 25.11.2020 godz. 16 – 20:05 Sprawozdawczość i analiza finas– 5 godz.
    26.09.2020 godz. 12:10 – 16:15 PDG – 4godz.  26.11.2020 godz. 16 – 20:05  Podstawy prowadzrachun. finans.  – 5 godz.
    26.09.2020 godz. 16:20 –18: 45 Sprawozdawczość i analiza finas – 4 godz.  27.11.2020 godz. 16 – 20:05 KPS – 5 godz.
        28.11.2020 godz. 16 – 20:05 PDG – 5 godz
    30.09.20 godz. . 16 – 20:05 Podstawy prowadzrachun. finans. – 5 godz.  28.11.2020 godz. 8:40 – 13:45 Rachunk. przeds.wprakt.gospod. – 6 godz
     

    01.10.20 godz. . 16 – 20:05

     

     

    Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz

     

    28.11.2020 godz. 13:50 –18: 45

    Systemy komputer. w rachunk– 6godz
    02.10.20 godz. . 16 – 20:05

     

     

    KPS – 5 godz. 10.12.2020 godz. 16 – 20:05 Podstawy prowadzrachun. finans. – 5 godz.
    03.10.2020 godz. 8:40 – 11:55 Rachunk. przeds.wprakt.gospod. -4 godz. 11.12.2020 godz. 16 – 20:05 OMZ – 5 godz
    03.10.2020 godz. 12:10 – 15:25

     

    PDG– 4                                                                     godz. 12.12.2020 godz. 8:40 – 11:55 JOZ – 4 godz.
    03.10.2020 godz. 15:30 – 18:45  BHP – 4 godz. 12.12.2020 godz. 12:10 – 16:15 Rachunk. przeds.wprakt.gospod. -4 godz                                                         
        12.12.2020 godz. 16:20 –18: 45 Systemy komputer. w rachunk. – 4 godz.
    15.10.2020 godz. 16:00 – 20:05 Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz    
    16.10.20 godz. 16:00 –17:35 BHP – 2 godz.    
    16.10.20 godz. 

    17: 40 -20:05 

    JOZ – 3 godz.  13.01.2021 godz. 16 – 20:05 Podstawy prowadz. rachun. finans. – 5 godz.
    17.10.2018 godz. 8:40 – 11:05 PDG – 3 godz. 14.01.2021 godz. 16 – 20:05 Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz
    17.10.2018 godz. 11:10 – 14:25 Rachunk. przeds.wprakt.gospod. -4 godz.  

    15.01.2021 godz. 16 – 20:05

     

    Dział. . gospod. w branży ekonom – 5godz
    17.10.2018 godz. 14:30 – 18:45   Systemy komputer. w rachunk. – 5 godz.                                                                        16.01.2021 godz. 8:40 – 10:10 JOZ – 2godz.
      16.01.2021 godz. 10:15 – 13:40 Systemy komputer. w rachunk. – 4 godz.
     

    22.10.20 godz. . 16 – 20:05

     

    Podstawy prowadzrachun. finans. – 5 godz.

     

    16.01.2021 godz. 13:45 – 17:10

     

    Rachunk. przeds.wprakt.gospod. -4 godz

    23.10.20 godz. . 16 – 20:05 Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz    
     

     

       

     

     
    24.10.2020 godz. 8:40 – 13:45 Rachunk. przeds.wprakt.gospod – 6 godz.

     

     

     

    29.01.2021 godz. 16: – 17:35  

     

    OMZ – 2 godz

    24.10.2020 godz. 13:50 – 18:45 Systemy komputer. w rachunk – 6 godz. 29.01.2021 godz. 17:40: – 19:15 KPS – 2godz.
      30.01.2021 godz. 8:40 – 13:40 Rachunk. przeds.wprakt.gospod. -6 godz                                                         
    04.11.20 godz. . 16 – 20:05 Podstawy prowadzrachun. finans. – 5 godz. 30.01.2021 godz. 13:50 – 18:45  Systemy komputer. w rachunk. – 6godz
    05.11.20 godz. . 16 – 20:05  Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz. 10.02.2021 godz. 16 – 20:05 Podstawy prowadzrachun. finans. – 5 godz.
    06.11.20 godz. . 16 – 20:05 JOZ – 5 godz. 11.02.2021 godz. 16 – 20:05 Rachunk. przeds.wprakt.gospod  – 5 godz.
    07.11.2020 godz. 8:40 – 13:45 Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz.  

    12.02.2021 godz. 16 – 20:05

     

    Sprawozdawczość i analiza finas – 5 godz.
    07.11.2020 godz. 13:50 – 16:15 KPS – 3godz 13.02.2021 godz. 8:40 – 13:45 Rachunk. przeds.wprakt.gospod. -6 godz
      13.02.2021 godz. 13:50 – 18:45  Systemy komputer. w rachunk. – 6 godz