• Informacje o zebraniu w dniu 14.05.2019

    ZEBRANIA Z RODZICAMI W DNIU 14.05.2019

    Klasa Wychowawca Sala
    1 Liceum Ogólnokształcące Joanna Gadomska B
    1 Technikum Żywienia i Usług

    Gastronomicznych

    Sylwia Maciejewska

     

    107

     

    1 Technikum Ekonomiczne

    1 Technikum Leśne

    Ewa Wallis

     

    102

     

    1 Technikum Organizacji Reklamy Justyna Arent D
    1 Technikum Spedycyjne Agata Ignaczak P3
    2 Liceum Ogólnokształcące Agnieszka Rogalska 9
    2 Technikum Żywienia i Usług

    Gastronomicznych

    Monika Kieliszak

    w zastępstwie Ewa Pietrzak

    A

     

    2 Technikum Leśne

    2 Technikum Spedycyjne

    Ewelina Jankowska

     

    7

     

    2 Technikum Organizacji Reklamy

     

    Joanna Sobczak

     

    103

     

    3 Technikum Agrobiznesu

    3 Technikum Leśne

    Anna Walkowiak

     

    104

     

    3 Technikum Hotelarstwa

    3 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Monika Izydorczyk

     

     

    10

     

     

    3 Technikum Spedycyjne

    3 Technikum Organizacji Reklamy

    Agnieszka Marciniak

     

    F

     

    Sale A, B, D, E, F                            – znajdują się w kompleksie sportowo-dydaktycznym

    Sale 102, 103, 104, 106, 107       – znajdują się w pałacu

    Sale 7, 9, 10                                     – znajdują się w pawilonie po lewej  stronie pałacu

    Sale P1, P2, P3                                – znajdują się po prawej stronie pałacu

    Dyżury nauczycieli podczas zebrań z rodzicami

    w  dniu 14.05.2019 r.

     

    Nazwisko i imię nauczyciela Miejsce dyżuru
    Arent Justyna 104
    Baranek Magdalena Internat
    Bartoszewski Kacper Internat
    Doleżko Krzysztof nieobecny
    Gadomska Joanna 7
    Gajewska Krystyna 106
    Hryciuk Katarzyna 107
    Ignaczak Agata 102
    Izydorczyk Monika 7
    Janc Anetta 106
    Jankowska Ewelina 107
    Jędrzejewska-Kamińska Urszula Biblioteka
    Karczewski Piotr 104
    Karwacki Tomasz 104
    Kieliszak Marcin nieobecny
    Kieliszak Monika nieobecna
    Knapkiewicz Jolanta Gabinet pedagoga i kierownika szkolenia praktycznego
    Koszal Kacper Internat
    Maciejewska Sylwia 107
    Małolepsza Małgorzata 104
    Marciniak Agnieszka 7
    Midor Andrzej 104
    Milicka Renata 104
    Matczak-Gaj Anna Gabinet dyrektora
    Pietrzak Ewa 106
    Rogalska Agnieszka 9
    Romańczuk Maria 103
    Rosiak Artur 9
    Rosiak Piotr 106
    Sell Elżbieta 107
    Smarż Iwona 107
    Sobczak Joanna 9
    Sztaba Arleta 9
    Strzelińska-Widelska Edyta 106
    Turski Marcin 9
    Walkowiak Anna 9
    Wallis Ewa 102
    Wawrzyniak Marcin 9
    Wilczewska Ewa Gabinet pedagoga i kierownika szkolenia praktycznego