• Informacje o zebraniu w dniu 11.12.2018

    Klasa

    Wychowawca

    Sala

    1 Liceum Ogólnokształcące Joanna Gadomska B
    1 Technikum Żywienia i Usług

    Gastronomicznych

    Sylwia Maciejewska

     

    107

     

    1 Technikum Ekonomiczne

    1 Technikum Leśne

    Ewa Wallis

     

    102

     

    1 Technikum Organizacji Reklamy Justyna Arent D
    1 Technikum Spedycyjne Agata Ignaczak P3
    2 Liceum Ogólnokształcące Agnieszka Rogalska 9
    2 Technikum Żywienia i Usług

    Gastronomicznych

    Monika Kieliszak

     

    P1

     

    2 Technikum Leśne

    2 Technikum Spedycyjne

    Ewelina Jankowska 7
    2 Technikum Organizacji Reklamy Joanna Sobczak 103
    3 Technikum Agrobiznesu

    3 Technikum Leśne

    Anna Walkowiak

     

    104

     

    3 Technikum Hotelarstwa

    3 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Monika Izydorczyk 10
    3 Technikum Spedycyjne

    3 Technikum Organizacji Reklamy

    Agnieszka Marciniak-
    w zastępstwie Katarzyna Hryciuk

     

    F

     

    3 Liceum Ogólnokształcące Piotr Rosiak 106
    4 Technikum Żywienia i Usług

    Gastronomicznych

    Ewa Pietrzak

     

    A

     

    4 Technikum Organizacji Reklamy

    4 Technikum Agrobiznesu

    Marcin Wawrzyniak

     

    P2

     

    4 Technikum Spedycyjne Anetta Janc E

    Sale A, B, D, E, F                            – znajdują się w kompleksie sportowo-dydaktycznym

    Sale 102, 103, 104, 106, 107       – znajdują się w pałacu

    Sale 7, 9, 10                                     – znajdują się w pawilonie po lewej  stronie pałacu

    Sale P1, P2, P3                                – znajdują się po prawej stronie pałacu

    Dyżury nauczycieli podczas zebrań z rodzicami

    w  dniu 11.12.2018 r.

    Nazwisko i imię nauczyciela Miejsce dyżuru
    Arent Justyna

    104

    Baranek Magdalena

    Internat

    Bartoszewski Kacper

    7

    Doleżko Krzysztof

    107

    Gadomska Joanna

    7

    Gajewska Krystyna

    106

    Hryciuk Katarzyna

    107

    Ignaczak Agata

    102

    Izydorczyk Monika

    7

    Janc Anetta

    106

    Jankowska Ewelina

    107

    Jędrzejewska-Kamińska Urszula

    Biblioteka

    Karczewski Piotr

    104

    Karwacki Tomasz

    104

    Kieliszak Marcin

    9

    Kieliszak Monika

    9

    Knapkiewicz Jolanta Gabinet pedagoga i kierownika szkolenia praktycznego
    Koszal Kacper

    Internat

    Maciejewska Sylwia

    107

    Małolepsza Małgorzata

    104

    Marciniak Agnieszka

    nieobecna

    Midor Andrzej

    104

    Milicka Renata

    104

    Matczak-Gaj Anna

    Gabinet dyrektora

    Pietrzak Ewa

    106

    Rogalska Agnieszka

    9

    Romańczuk Maria

    103

    Rosiak Artur

    9

    Rosiak Piotr

    106

    Sell Elżbieta

    107

    Smarż Iwona

    107

    Sobczak Joanna

    9

    Sztaba Arleta

    9

    Strzelińska-Widelska Edyta

    106

    Turski Marcin

    9

    Walkowiak Anna

    9

    Wallis Ewa

    102

    Wawrzyniak Marcin

    9

    Wilczewska Ewa

    Gabinet pedagoga i kierownika szkolenia praktycznego