• Terminy egzaminów zawodowych w ZSEU 2018

    L.p Nazwa zawodu Kwalifikacja Termin egzaminu Ilość zdających Forma egzaminu Skład

    Komisji

    1.

     

     

     

     

     

    Technik agrobiznesu

    331402

    R,3 Prowadzenie produkcji rolniczej 19.06.

    2018 r.

    godz. 10

         36 Pisemna

    60 min.

     

     

    J. Gadomska

     

    J. Knapkiewicz

     

    A. Jaworska – Smolarek

    język polski

    ZSB Konin

     

    Jadalnia szkolna

    2.

     

     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicznych T.6 Sporządzanie potraw i napojów 19.06.

    2017 r.

    godz. 10

         24 Pisemna

    60 min.

     

    J. Sobczak

     

    E. Jarzyńska – język angielski

    ZSB Konin

     

    Sala nr 9

    3. Technik spedytor A.28 Organizacja transportu 19.06.2018 r.

    godz. 10

          19 Pisemna

    60    in.

     

    A.Marciniak

     

    A. Kantorska – biologia

    ZSB Konin

     

    Sala nr 7

    4. Technik agrobiznesu

    331402

    R,6 Organizacja przedsiębiorstwa  rolniczej

     

     

     

    19.06.

    2018 r.

    godz. 12

         13 Pisemna

    60 min.

     

     

    A.Walkowiak

     

    Cz. Konyś – przedmioty stolarskie

    ZSB Konin

     

    Sala nr 9

    5. Technik rachunkowości

    431103

    A.65

    Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych

    19.06.

    2018 r.

    godz. 14

         8 Pisemna

    60 min.

     

    P. Karczewski

     

    Cz. Konyś – przedmioty stolarskie

     

    ZSB Konin

     

    Sala nr 9

     

    6.

     

     

     

    Technik żywienia i usług gastronomicznych. T.6 Sporządzanie potraw i napojów 23. 06.2018

    Godz. 8;

    12; 16

       9 Praktyczna

    120 min.

     

    Przewodnicząca:

    I. Smarż

     

    Egzaminator

    B. Spisacka

     

    Asystent techniczny:

    M. Izydorczyk

     

     

    7.

     

    Technik żywienia i usług gastronomicznych T.6 Sporządzanie potraw i napojów 24.06.2018

    Godz.

    8; 12; 16

     

       9

     

    Praktyczna

    120 min.

     

    Przewodnicząca:

    Katarzyna Hryciuk

     

    Egzaminator Beata Spisacka

     

    Asystent techniczny:

    Sylwia Maciejewska

    8. Technik żywienia i usług gastronomicznych T.6 Sporządzanie potraw i napojów 25.06.2018

    Godz.

    8;12; 16

     

       9

     

    Praktyczna

    120 min.

     

    Przewodnicząca:

    E. Jankowska

     

    Egzaminator

    B. Spisacka

     

    Asystent techniczny:

    E. Sell

    9. Technik żywienia i usług gastronomicznych T.6 Sporządzanie potraw i napojów 27.06.2018

    Godz. 8;

     

       2

     

    Praktyczna

    120 min.

    Przewodnicząca:

    M. Kieliszak

     

    Egzaminator

    B. Spisacka

     

    Asystent techniczny

    J. Knapkiewicz

    10 Technik spedytor A.28 Organizacja transportu 26.06.2018 r.

    godz. 9

          19 Praktyczna

    120 min.

     

    Przewodniczący:

    K. Doleżko

     

    Katarzyna Grodzka – język angielski

    ZSB Konin

     

    Sala nr 9

    11. Technik ekonomista A.36 Prowadzenie rachunkowości 26.06.

    2018 r.

    godz. 9

           2 Praktyczna

    180 min.

     

    Przewodnicząca:

    E. Goińska

     

    P. Kowalski – matematyka

    ZSB Konin

     

    Asystent techniczny:

    M. Małolepsza

    12. Technik żywienia i usług gastronomicznych T.15 Organizacja usług gastronomicznych 26.06.2018 r.

    godz. 13

             5 Praktyczna

    150 min.

     

    Przewodnicząca:

    J. Knapkiewicz

     

    M. Janiak – matematyka

    ZSB Konin

     

    Sala nr 7

    13. Technik agrobiznesu

    331402

    R,6 Organizacja przedsiębiorstwa  rolniczej 26.06.

    2018 r.

    godz. 13

               7 Praktyczna

    180 min.

     

     

    Przewodnicząca:

    M. Kieliszak

     

    M.a Musiałkiewicz – język niemiecki

    ZSB Konin

     

    Sala nr 9

    14.

     

     

     

     

    Technik organizacji reklamy

     

     

     

     

    A. 26 Sprzedaż produktów

    i usług reklamowych

    26.06.

    2018 r.

    godz. 12

     

     

     

     

     

     

    14

     

     

     

     

     

    Praktyczna

    120 min.

     

     

     

    Przewodnicząca:

    A. Walkowiak

     

    J. Janiak

    ZSP Sompolno

     

    Sala D

    Asystent techniczny:

    J. Arent

     

    15. Technik organizacji reklamy

     

    A.27 Organizacja                   i prowadzenie kampanii reklamowej 28.06.

    2018 r.

    godz. 9

      1 Praktyczna

    180 min.

     

    Przewodniczący:

    A. Midor

     

    Jo. Janiak

    ZSP Sompolno

     

    Sala D

    Asystent techniczny:

    J. Arent

     

    16. Technik rachunkowości

    431103

    A.65

    Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych

    30.06.

    2018 r.

    godz. 9

     

    8

    Praktyczna

    180 min.

     

     

    Przewodnicząca:

    E. Wilczewska

     

    D. Michalak – przedmioty budowlane

    ZSB Konin

     

    Sala nr 104

    Asystent techniczny:

    M. Małolepsza