• Dyżury nauczycieli – rok szkolny 2020/2021

    Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie

    Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2020/2021

    Nazwisko i imię nauczyciela Dzień Godzina Miejsce
    Andrzejewski Józef czwartek 10:40-11:25 kompleks
    Arent Justyna wtorek 13:10-13:55 pałac
    Baranek Magdalena piątek 8:50-9:35 internat
    Bartoszewski Kacper wtorek 11:30-12:15 kompleks
    Cierzniak Jan piątek 8:50-9:35 internat
    Doleżko Krzysztof poniedziałek 10:40-11:25 pałac
    Gadomska Joanna wtorek 11:30-12:15 kompleks
    Gajewska Krystyna czwartek 10:40-11:25 kompleks
    Gołdych Aleksandra czwartek 13:10-13:55 pałac
    Gough Joanna czwartek 10:40-11:25 pałac
    Górska Joanna piątek 11:30-12:15 pałac
    Hryciuk Katarzyna czwartek 11:30-12:15 pałac
    Ignaczak Agata wtorek 8:50-9:35 pałac
    Izydorczyk Monika piątek 11:30-12:15 pałac
    Janc Anetta piątek 11:30-12:15 kompleks
    Janiak Patrycja wtorek 9:40-10:25 kompleks
    Jankowska Ewelina środa 10:40-11:25 pałac
    Jędrzejewska-Kamińska Urszula wtorek 12:20-13:05 kompleks
    Karczewski Piotr piątek 10:40-11:25 pałac
    Karwacki Tomasz czwartek 11:30-12:15 kompleks
    Kieliszak Marcin wtorek 8:50-9:35 kompleks
    Kieliszak Monika wtorek 14:10-14:55 pałac
    Knapkiewicz Jolanta poniedziałek 10:40-11:25 pałac
    Kolenda Przemysław środa 8:50-9:35 pałac
    Koszal Kacper wtorek 11:30-12:15 kompleks
    Ludwin Szymon piątek 11:30-12:15 pałac
    Łajdecka Kinga poniedziałek 14:10-14:55 kompleks
    Maciejewska Sylwia czwartek 11:30-12:15 centrum gastronomiczne
    Małolepsza Małgorzata wtorek 10:40-11:25 pałac
    Midor Andrzej środa 13:10-13:55 pałac
    Mirecka-Katulska Agnieszka środa 11:30-12:15 pałac
    Niezabitowska Agnieszka czwartek 13:10-13:55 kompleks
    Olek Dorota piątek 14:10-14:55 kompleks
    Romańczuk Maria środa 12:20-13:05 pałac
    Rosiak Artur piątek 11:30-12:15 kompleks
    Rosiak Piotr wtorek 8:00-8:45 pałac
    Sell Elżbieta piątek 12:20-13:05 centrum gastronomiczne
    Sobczak Joanna piątek 11:30-12:15 kompleks
    Sztaba Arleta czwartek 17:00-18:00 internat
    Śliwińska Magdalena piątek 15:00-16:00 kompleks
    Turski Marcin czwartek 10:40-11:25 13:10-13:55
    Walkowiak Anna poniedziałek 8:50-9:35 kompleks
    Wallis Ewa poniedziałek 11:30-12:15 pałac
    Wawrzyniak Marcin środa 9:40-10:25 pałac
    Widelska- Strzelińska Edyta piątek 12:20-13:05 kompleks
    Wilczewska Ewa wtorek 14:10-14:55 pałac
    Wojciechowski Radosław poniedziałek 13:10-13:55 kompleks
    Wolski Krzysztof wtorek 13:10-13:55 pałac