• HARMONOGRAM EGZAMINÓW

    HARMONOGRAM EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE ZAWODOWE

    W SESJI CZERWIEC – LIPIEC 2019 r.

     

    KWALIFIKACJA  R.3 , RL. 03 Prowadzenie produkcji rolniczej.

    EGZAMIN PISEMNY –  ZSEU Żychlin:  18.06. 2019 r. godz. 10 ( 60 min.)

     EGZAMIN PRAKTYCZNY  – ZSCKU Kościelec  22 – 25.06. 2019 r. ( 180 min.):

    Andrzejewski  Oskar – 22.06. 2019 r. godz. 9:00

    Cheliński Maciej – 22.06. 2019 r. godz. 9:00

    Dryjer Karol -22.06. 2019 r. godz. 9:00

    Dudek Przemysław – 22.06. 2019 r. godz. 9:00

    Frankiewicz Michał – 22.06. 2019 r. godz. 9:00

    Frankiewicz Stanisław – 22.06. 2019 r. godz. 9:00

     

    Gołdyn Damian- 22.06. 2019 r. godz. 1500

    Golon Jakub – 22.06. 2019 r. godz. 15:00

    Golon Katarzyna – 22.06. 2019 r. godz. 15:00

    Górny Rafał – 22.06. 2019 r. godz. 15:00

    Gosztkowska Ewa – 22.06. 2019 r. godz. 15:00

    Grabarczyk Martyna – 22.06. 2019 r. godz. 15:00

     

    Jakubowski Jakub – 23.06. 2019 r. godz. 9:00

    Kopczyński Krystian-23.06. 2019 r. godz. 9:00

    Kowalewska Dominika – 23.06. 2019 r. godz. 9:00

    Krasucki Tomasz – 23.06. 2019 r. godz. 9:00

    Kubacka Kinga – 23.06. 2019 r. godz. 9:00

    Kwiatkowski Marcin – 23.06. 2019 r. godz. 9:00

     

    Lewandowski Wiktor – 23.06. 2019 r. godz. 15:00

    Michalak Agata – 23.06. 2019 r. godz. 15:00

    Mrówczyński Miłosz – 23.06. 2019 r. godz. 15:00

    Mularczyk Agnieszka – 23.06. 2019r. godz. 15:00

    Musiałek Krzysztof 23.06. 2019 r. godz. 15:00-

    Nowakowski  Paweł – 23.06. 2019 r. godz. 15:00

     

    Piasta Przemysław – 24.06. 2019 r. godz. 9:00

    Piętka Weronika – 24.06. 2019 r. godz. 9:00

    Robak Agata- 24.06. 2019 r. godz. 9:00

    Robak Antoni – 24.06. 2019 r. godz. 9:00

    Robak Karolina – 24.06. 2019 r. godz. 9:00

    Sikorski Bartłomiej – 24.06. 2019 r. godz. 9:00

     

    Skowroński Szymon- 24.06. 2019 r. godz. 15:00

    Śledź Jakub – 24.06. 2019 r. godz. 15:00

    Ślugaj Patryk- 24.06. 2019 r. godz. 15:00

    Smolarek Norbert- 24.06. 2019 r. godz. 15:00

    Stawicka Marta- 24.06. 2019 r. godz. 15:00

    Susicka Monika – 24.06. 2019 r. godz. 15:00

     

    Susicki Zbigniew- 25.06. 2019 r. godz. 9:00

    Walczak Sławomir – 25.06. 2019 r. godz. 9:00

    Żabierek Przemysław 25.06. 2019 r. godz. 9:00

     

    CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO

    W STRZAŁKOWIE

    Egzamin praktyczny:

    Kołodziejczak Krzysztof – 26.06.2019 r.  godz. 9:00

    Mimier Dawid – 26.06. 2019 r. godz. 9:00

    Tygielski Piotr – 26.06. 2019 r. godz. 9:00

     

    Proszę stawić się przynajmniej pół godziny przed wyznaczoną godziną  rozpoczęcia egzaminu . 

    Na część pisemną należy zabrać: dowód osobisty ( ewentualnie dokument z PESEL), długopis  z czarnym wkładem, kalkulator prosty. Natomiast na egzamin praktyczny oprócz w/w rzeczy  strój roboczy i odpowiednie buty.

    KWALIFIKACJA  R.6  , RL.07

    EGZAMIN PISEMNY – 18.06 .2019 r. godz. 12:00 – ZSEU Żychlin ( 60 min.)

    EGZAMIN PRAKTYCZNY   –  17.06.2019 r. godz. 13 – ZSEU Żychlin ( 180 min. )

     Proszę stawić się przynajmniej pół godziny przed wyznaczoną godziną  rozpoczęcia egzaminu . 

    Na część pisemną należy zabrać: dowód osobisty ( ewentualnie dokument z PESEL), długopis  z czarnym wkładem, kalkulator prosty. Natomiast na egzamin praktyczny oprócz w/w wymienionych rzeczy linijkę, ołówek, gumkę.

    KWALIFIKACJA  AU.36 Prowadzenie rachunkowości

    EGZAMIN PISEMNY – 18.06 .2019 r. godz. 12:00 – ZSEU Żychlin ( 60 min.)

     EGZAMIN PRAKTYCZNY   –  28.06.2019 r. godz. 15 – ZSEU Żychlin ( 180 min. )

     Informacja j.w.