• HARMONOGRAM EGZAMINÓW

    HARMONOGRAM  EGZAMINÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE ZAWODOWE

    W SESJI CZERWIEC – LIPIEC 2018 r.

    KWALIFIKACJA R. 3

    EGZAMIN PISEMNY –  ZSEU Żychlin:  19.06. 2018 r. godz. 10 ( 60 min.)

     EGZAMIN PRAKTYCZNY  – ZSCKU Kościelec  23 – 27.06. 2018 r. ( 180 min.):

    Antczak Szymon – 23.06. 2018 r. godz. 9:00

    Chwaciński Łukasz – 23.06. 2018 r. godz. 9:00

    Ignaczak Bartosz -23.06. 2018 r. godz. 9:00

     

    Kornaś Adrian – 23.06. 2018 r. godz. 9:00

    Kowalski Adrian – 23.06. 2018 r. godz. 9:00

    Krysztofik Łukasz – 23.06. 2018 r. godz. 9:00

     

    Lewandowski Witold  – 23.06. 2018 r. godz. 15:00

    Luźny Kamil -23.06. 2018 r. godz. 15:00

    Małolepszy Bartosz – 23.06. 2018 r. godz. 15:00

     

    Nowak Adam – 23.06. 2018 r. godz. 15:00

    Pawlak Mateusz – 23.06. 2018 r. godz. 15:00

    Prahl Martyna – 23.06. 2018 r. godz. 15:00

     

    Przybylski Adam- 24.06. 2018 r. godz. 9:00

    Siwek Tomasz – 24.06. 2018 r. godz. 9:00

    Szymański Filip – 24.06. 2018 r. godz. 9:00

     

    Banaszak Krzysztof – 24.06. 2018 r. godz. 9:00

    Chwacińska Karolina – 24.06. 2018 r. godz. 9:00

    Chwaciński Tomasz – 24.06. 2018 r. godz. 9:00

     

    Filipiak Annna – 24.06. 2018 r. godz. 15:00

    Golon Maciej – 24.06. 2018 r. godz. 15:00

    Grabarek Patryk – 24.06. 2017 r. godz. 15:00

     

    Gradecki Piotr- 24.06. 2018 r. godz. 15:00

    Gronostaj Andżelika- 24.06. 2018 r. godz. 15:00

    Gryciuk Kamil – 24.06. 2018 r. godz. 15:00

     

    Iwańska – Królak Agnieszka- 25.06. 2018 r. godz. 9:00

    Jasak Paulina – 25.06. 2018 r. godz. 9:00

    Jelinek Tadeusz- 25.06. 2018 r. godz. 9:00

     

    Jóźwiak Paulina-  25.06. 2018 r. godz. 9:00

    Kałużny Kazimierz – 25.06. 2018 r. godz. 9:00

    Kazimierczak Dawid – 25.06. 2018 r. godz. 9:

     

    Kierzek Karol –  25.06. 2018 r. godz. 15:00

    Komicz – Muszyńska Agnieszka –  25.06. 2018 r. godz. 15:00

    Kopczyńska Justyna – 25.06. 2018 r. godz. 15:00

     

    Kopczyński Krystian – 25.06. 2018 r. godz. 15:00

    Kostrzewa Anna – 25.06. 2018 r. godz. 15:00

    Kościelak Michał- 25.06. 2018 r. godz. 15:00

     

    Małolepsza Lillia – 26.06. 2018 r. godz. 9:00

    Mijalski Kazimierz – 26.06. 2018 r. godz. 9:00

    Mimier Dawid – 26.06. 2018 r. godz. 9:00

     

    Mimier Marek – 26.06. 2018 r. godz. 9:00

    Nejman Julian – 26.06. 2018 r. godz. 9:00

    Podlesiński Hubert – 26.06. 2018 r. godz. 9:00

     

    Siepka Paweł – 26.06. 2018 r. godz. 15:00

    Skrzypczak Agata – 26.06. 2018 r. godz. 15:00

    Stanisławski Albert – 26.06. 2018 r. godz. 15:00

     

    Stasiak Weronika – 26. 06. 2018 r. godz. 15:00

    Sztejkowski Damian – 26.06. 2018 r. godz. 15:00

    Szymczak Monika – 26.06. 2018 r. godz. 15:00

     

    Torczyński Szymon – 27.06. 2018 r. godz. 9:00

    Tygielski Piotr – 27.06. 2018 r. godz. 9:00

    Woźniak Patryk – 27.06. 2018 r. godz. 9:00

    Proszę stawić się przynajmniej pół godziny przed wyznaczoną godziną  rozpoczęcia egzaminu . 

    Na część pisemną należy zabrać: dowód osobisty ( ewentualnie dokument z PESEL), długopis  z czarnym wkładem, kalkulator prosty. Natomiast na egzamin praktyczny oprócz w/w rzeczy  strój roboczy i odpowiednie buty.

     

    KWALIFIKACJA  R.6 

    EGZAMIN PISEMNY – 19.06 .2018 r. godz. 12:00 – ZSEU Żychlin ( 60 min.)

     EGZAMIN PRAKTYCZNY   –  26.06.2018 r. godz. 13 – ZSEU Żychlin ( 180 min. )

     Proszę stawić się przynajmniej pół godziny przed wyznaczoną godziną  rozpoczęcia egzaminu . 

    Na część pisemną należy zabrać: dowód osobisty ( ewentualnie dokument z PESEL), długopis  z czarnym wkładem, kalkulator prosty. Natomiast na egzamin praktyczny oprócz w/w wymienionych rzeczy linijkę, ołówek, gumkę.