• ZSEU Żychlin – „Kartka dla Seniora”

27 stycznia 2021

„Drodzy , podziękowań nie ma końca, bardzo dziękujemy za włożoną prace i trud w przygotowaniu cudownych kartek dla naszych Podopiecznych z okazji ich święta.

Dziękujemy Pani Barbarze Augustynowicz, Pani Aleksandrze Gielniak oraz panu Krzysztofowi Wolskiemu.

Niesamowite jest to ,że jedno Święto połączyło razem tyle pokoleń, które jednogłośnie z potrzeby serca stanęły na wysokości zadania. Jesteśmy z Was dumni, dziękujemy.”

„Kochani chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby uświetnić świętowanie w naszym DPS dnia Babci i Dziadka , dziękujemy: Stowarzyszeniu Aktywności Lokalnej w Koninie oraz Pani Urszuli Maciaszek za cudowne kwiaty, słodkości i drobne upominki, bardzo dziękujemy Zespołowi Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie szczególnie klasą 1 TL, 2 BKL, 2 TH, 1BWp wraz z Panią Aleksandrą Gielniak przy współpracy z Panią Marią Sobczak, Ewą Lewandowską, Krystyną Imańską, Joanną Galińską. Dziękujemy również za cudowne, przepiękne kartki uczniom ze Szkoły nr 3 w Koninie szczególnie klasie 1c z Panią Joanną Szczepankiewicz, oraz klasie 6H, uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 12 klasy 4a oraz 8d. Dziękujemy również uczniom ze Szkoły nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie z Panią Barbarą Augustynowicz wraz z uczniami. Dziękujemy Pani Katarzynie Okonowskiej z klasy 3 a, Pani Alicji Rulak-Kin 2a, Iwonie Woźniak 3b, Monice Siwek 1a. Podziękowania również dla uczniów ze Szkoły nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie.
    Wielkie podziękowania również Zespołowi Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie z organizatorem Panem Krzysztofem Wolskim – klasa 2 TSP
    JESTEŚCIE CUDWONI A NASI MIESZKAŃCY BARDZO ZADOWOLENI I BARDZO WDZIĘCZNI…. DZIEKUJEMY WAM ZA WSZYSTKO I POLECAMY SIĘ WASZEJ PAMIĘCI NA PRZYSZŁOŚĆ…..
    D Z I Ę K U J E M Y”

A całe wydarzenie w Domu Pomocy Społecznej w Koninie wyglądało tak: