• ,,Profilaktyka raka szyjki macicy”

    13 kwietnia 2013

    DSC_0094W dniu 04.04.2013r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy ,,Profilaktyka raka szyjki macicy”.

    Organizatorem konkursu było Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie, ul. Przemysłowa 4.

    W konkursie udział wzięli zwycięscy etapu szkolnego: Dutkiewicz Daria, Pawlaczyk Tomasz, ponadto Rybacki Adrian i Pietrala Patrycja przygotowali i zaprezentowali prezentację multimedialną. Nasi uczniowie w w/w konkursie zmagali się z słuchaczami medycznych szkół policealnych z Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego i Konina.

    Zwycięzcą etapu pisemnego została uczennica naszej szkoły Daria Dutkiewicz – klasa III Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa w tak doborowym i fachowym gronie!!!!