• II edycja projektu „Kompetencje kluczowe szansą rozwoju uczniów z K OSI”

2 lipca 2020

Od września rozpocznie się II edycja projektu „Kompetencje kluczowe szansą rozwoju uczniów z K OSI” . Projekt skierowany jest do uczniów klas I , II i III Liceum Ogólnokształcącego im. F. Chopina w Żychlinie . Trwają zapisy na bezpłatne , dodatkowe zajęcia:

1. koło zainteresowań z fizyki w doposażonej pracowni: I grupa- 5 uczniów(1 x w tyg.)
    2. warsztaty naukowe z geografii prowadzone metodą eksperymentu

I grupa- 5 uczniów(1 x w tyg.)

1. zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego: I grupa – 10 uczniów( 1 x w tyg.)
    2. zajęcia wyrównawcze z j. matematyki: I grupa – 10 uczniów( 1 x w tyg.)
    3. zajęcia korekcyjno-kompensacyjne: I grupa – 4 uczniów( 1 x w tyg.)
    4. zajęcia socjoterapeutyczne: I grupa– 4 uczniów( 1 x w tyg.)
    5. zajęcia psychoedukacyjne: I grupa – 4 uczniów( 1 x w tyg.)
    6. doradztwo zawodowe: zajęcia indywidualne, 5 spotkań z doradcą

Uczniowie mogą uczestniczyć w dowolnej liczbie zajęć. Pierwszeństwo mają uczniowie, którzy mają trudności w nauce, nie mają wsparcia z zewnątrz oraz zamieszkuję tereny wiejskie. Dodatkowo są to uczniowie, którzy nie uczestniczyli w I edycji projektu.

Zapisy  drogą mailową:ewa.wallis@zychlin.edu.pl lub telefonicznie:(0-63) 244-25-53, (0-63) 244-26-63