• Targi Turystyczne Berlin 2013.

15 marca 2013

W jeden dzień dookoła świata – Targi Turystyczne Berlin 2013.

Berlin1_750x1000  Targi Turystyczne w Berlinie to niepowtarzalna okazja do odwiedzenia całego świata w jeden dzień, od Albanii po Zimbabwe, poruszając się w obrębie jednego budynku. Oficjalnym partnerem tegorocznej edycji  była Indonezja.  Dnia 09.03.2013 roku uczniowie  klas o profilu hotelarsko-turystycznym wraz z opiekunami Iwoną  Smarż- Grabarczyk, Agnieszką Marciniak i Moniką Sobieraj mieli okazję zapoznać się z osiągnięciami przemysłu turystyczno- hotelarskiego . Na targach  młodzież mogła obejrzeć występy, prezentacje często egzotycznych kultur wielu krajów, a także trafić na rozmaite degustacje oraz uzupełnić domową biblioteczkę w mapy, przewodniki, plakaty, oraz inne gadżety.  W ten sposób  uczniowie uczestniczyli w nietypowej lekcji geografii oraz mieli okazję  przekonać się, ze podróże kształcą. Wszyscy wracali z wycieczki pełni wrażeń mając nadzieję odbyć w przyszłym roku kolejną podróż do Berlina.