• Midway Evaluation staży w Hiszpanii

  21 lutego 2020

  Firma EuroMind z Sewilli, która jest partnerem naszej szkoły w Projekcie Erasmus+ „Bilet do przyszłości w karierze zawodowej” wraz z pracodawcami u których nasza młodzież odbywa staże w Hiszpanii, dokonała ewaluacji ich pracy.

  Staż rozpoczął się 3.02.2020 r. i po dwóch tygodniach odbyło się spotkanie ewaluacyjne z opiekunem ze strony euroMind p. Adą Galek, która zbierając informacje od tutorów z firm, oceniła bardzo dobrze naszą młodzież za zaangażowanie i postawę w miejscu pracy. Potwierdzają to ankiety ewaluacyjne, gdzie nasi uczniowie otrzymują najwyższe oceny.

  Młodzież z ankiety mogła się dowiedzieć jak ocenia ich hiszpański pracodawca, co ewentualnie należy poprawić i jak pracować aby na koniec stażu również otrzymać ocenę 6-exelente. Midway Evaluation bardzo dobrze wróży kontynuacji pracy naszych uczniów w następnych dwóch tygodniach. Młodzież coraz lepiej będzie wywiązywała się z powierzonych zadań i zdobędzie nowe umiejętności.

  Dla uczniów klasy gastronomicznej będzie to umiejętność tworzenia różnorodnych potraw charakterystycznych dla kuchni hiszpańskiej, uczniów z organizacji reklamy poznanie działania marketingu na europejskim rynku, a dla spedytora poznanie zakresu obowiązków spedytora w firmie zagranicznej.

  Nasza młodzież pozytywnie również ocenia staże u hiszpańskich pracodawców i swoich tutorów, którzy są pomocni, życzliwi i ułatwiają przełamywanie barier językowych i komunikacyjnych.