• Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i „Andrzejkowe Czary-Mary”

2 grudnia 2019

W czwartek 28.11 odbył się w ZSEU I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i akcja charytatywna „Andrzejkowe Czary-Mary”. Działaliśmy dla OREW w Sadlnie. W rozgrywkach Turnieju wzięło udział 7 drużyn, wszystkim uczestniczkom gratulujemy chęci i odwagi i bardzo dziękujemy za zaangażowanie <3

Ogromne podziękowania kierujemy do organizatorów Turnieju – Pauliny Karbowej i Alicji Kaneckiej z kl. II TOR oraz p. Kacpra Koszala i p. Marcina Turskiego. Dziękujemy również zawodniczkom, trenerowi i pracownicom Medyka Konin, którzy przyjęli nasze zaproszenie i kibicowali naszym dziewczynom podczas Turnieju. Medyk Konin ufundował również puchar dla zwycięskiej drużyny!!!

Pięknym gestem było również przekazanie przez klub gadżetów do zlicytowania podczas kolejnej akcji charytatywnej. Ogromnym wyróżnieniem dla dziewcząt ze zwycięskiej drużyny była możliwość zagrania meczu z drużyną złożoną z piłkarek Medyka Konin i nauczycieli ZSEU.

Ogromne podziękowania kierujemy do organizatorów kawiarenki andrz

ejkowej – klasy III TOR i II TOR. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu słodkości Katarzynie Białeckiej i Katarzynie Górskiej z kl. I LOG oraz klasie III TŻiUG, a także Martynie Olszewskiej, Sarze Pietrzak i Piotrowi Jakubczykowi za przygotowanie andrzejkowych wróżb. Podziękowania kierujemy również do Patrycji Jakóbowskiej z kl. I THL i Agaty Arciszewskiej z kl. III TOR za fotograficzną obsługę imprezy

.

A przede wszystkim dziękujemy tym, którzy wsparli akcję charytatywną i dorzucili swoją cegiełkę do puszki, bo to dzięki WAM udało się zebrać dla podopiecznych OREW w Sadlnie ….. uwaga ….. aż 1140 zł i 10 € !!! <3 Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup mikołajkowych prezentów dla dzieciaków z OREW.

– Szkolny Klub Wolontariatu –

fot. Agata Arciszewska kl. III TOR