• Wylosuj Anioła

3 listopada 2019

Jeśli ktoś z Was chciałby zostać osobistym Aniołem Stróżem chorego dziecka z oddziału onkologicznego to do dzieła!!! To bardzo proste – wystarczy:
    1. zrobić lub kupić kartkę
    2. zastanowić się czy ma być skierowana do dziewczynki czy do chłopca
    3. napisać kilka słów wsparcia i życzenia zdrowia dla dziecka, który leczy się na chorobę nowotworową. Co warto napisać? Że wszystko będzie dobrze, że spełnią się marzenia, że będzie zdrowy/zdrowa. Kartka powinna być pozytywna, radosna, powinna dawać nadzieję 🙂 Można napisać kilka słów o sobie, co lubicie, co warto zobaczyć i swój kontakt (może dziecko będzie chciało skontaktować się później)
    4. dostarczyć kartkę do końca listopada: p. Justyny Arent (sala D), p. Arlety Sztaby (pokój wychowawców w internacie), p. Anety Janc (sala E), p. Ewy Pietrzak (sala A).
    A my wyślemy dostarczone przez Was kartki na adres Fundacji ”Gdy Liczy się Czas”.
    Akcję będziemy prowadzić cyklicznie, gdyż akcja Fundacji jest bezterminowa, jak niestety bezterminowe są zachorowania na nowotwory wśród dzieci.
    Dziękujemy Pani Wicedyrektor Annie Walkowiak za informację o akcji!
    – opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu –