• „Człowiek w przestrzeni wirtualnej”

  5 lutego 2013

  W dniu 5 lutego 2013 r.  DSC_0069_968x648odbył się  konkurs interdyscyplinarny „Człowiek w przestrzeni wirtualnej”. Został zorganizowany  z okazji  Dnia Bezpiecznego Internetu.

  Główne cele konkursu to rozwijanie zainteresowań interdyscyplinarnych upowszechnianie wiedzy o żywieniu człowieka i nauk przyrodniczych, kształtowanie świadomości prozdrowotnych oraz bezpieczne wykorzystanie sieci komputerowej

  Konkurs rozpoczęto prezentacją na temat Dnia Bezpiecznego Internetu. Młodzież biorąca udział w projekcie „e-Szkoła – MOJA WIELKOPOLSKA” zaprezentowała sposób działania nagrywarki internetowej.

  W konkursie wzięło  udział 22 uczniów z klas technikum i liceum. Konkurs odbywał się na kanwie teleturnieju „1 z 10”. W pierwszym etapie eliminacyjnym uczniowie rozwiązywali test, po którym wyłoniono 10 najlepszych uczestników. Kolejne etapy odbywały się podobnie jak w teleturnieju „1 z 10”.

  Zwycięzcami konkursu zostali:

  1. Daria Dutkiewicz – kl. III Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego;
  2. Justyna Kubiak – kl. III Liceum Ogólnokształcące;
  3. Adrian Grzemski – kl. I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu którzy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami bezpiecznego korzystania z Internetu.

  Organizatorzy:

  Joanna Gadomska

  Maria Romańczuk

  Elżbieta Sell