• „Jak nie czytam jak czytam”

    9 czerwca 2019

    W piątek 7 czerwca włączaliśmy się do ogólnopolskiej kampanii promującej czytelnictwo „Jak nie czytam jak czytam” obrazującej, że nasza młodzież odwiedza bibliotekę i sięga po literaturę nie tylko z przymusu (lektury szkolne), ale także dla przyjemności. Akcja ogólnopolska polegała na wspólnym czytaniu książek w całej Polsce w tym samym czasie, by pokazać wszystkim, że niejednokrotnie młodzież czyta  więcej, niż dorośli…  Jednocześnie zaznaczając się na mapie czytających  promowaliśmy naszą szkołę pośród ponad 400 tysięcy innych uczestników. Akcji towarzyszyła sesja zdjęciowa w plenerze oraz wykonane przez młodzież plakaty- refleksje na temat książki i czytania.

    Dziękujemy WSZYSTKIM UCZNIOM, którzy w piątek pięknie promowali czytelnictwo  i naszą szkołę w tej ogólnopolskiej kampanii !!!  J

                                                                     Nauczyciele bibliotekarze