• Pożegnanie Maturzystów 2019

28 kwietnia 2019

26.04.2019 r. nadszedł czas pożegnania absolwentów ZSEU w Żychlinie. Była to ostatnia okazja do podsumowań, spotkań z wychowawcami, do zaśpiewania piosenki „To już jest koniec” Elektrycznych Gitar. Tym razem naszą szkołę opuszczają klasy III LO, IV TŻ, IV TS i najliczniejsza, bo łączona IV TRA.
    Uczniowie,którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce zostali nagrodzeni. Uczennica Natalia Malczyk otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 800 zł za zajęcie VIII miejsca na poziomie wojewódzkim w Olimpiadzie wiedzy konsumenckiej – gratulujemy.
    Były pożegnania, podsumowania pani dyrektor Anny Matczak- Gaj, momenty zadumy i uśmiechu. O tegorocznych maturzystach nie zapomnieli uczniowie klas młodszych, Wiktoria Wojtaś i Bartosz Zieliński, którzy zwrócili się do nich w ciepłych i ważnych słowach.
    Pani Magdalena Baranek – kierownik internatu także podziękowała swoim podopiecznym wręczając im upominek, który nie pozwoli zapomnieć im o miejscu, w którym spędzili kilka lat swojego życia.
    Drodzy Absolwenci! Dziękujemy i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych!