• Warsztaty kariery międzynarodowej. Yes, You can!

18 grudnia 2018

13 grudnia w Sali Chopinowskiej mięliśmy okazję gościć konsultantów-edukatorów, którzy zaprezentowali ofertę studiów w Anglii (37 tysięcy ciekawych kierunków, często niedostępnych w Polsce), proces aplikacji, możliwości uzyskania stypendiów, odbycia praktyk i rozwoju kariery zawodowej w różnych branżach i krajach. Swoimi cennymi doświadczeniami podzieliła się pani Aleksandra, absolwentka II Liceum w Koninie,  obecnie studentka  na Coventry University  TOP 13 w UK, Student Ambassador.  W warsztatach uczniowie klas maturalnych, kl. 2 LO oraz zainteresowani  z klasy 3 TOR i 3 TL  mieli okazję uczestniczenia w dyskusji, zobaczenia krótkich filmów w języku angielskim i polskim na temat różnych opcji wyboru ścieżki kariery międzynarodowej.