• Podróż na Filipiny

29 listopada 2018

Dziś uczniowie klas 3 TŻH, 2 TL i 3 LO wraz z opiekunami odbyli niezwykłą podróż na Filipiny. Nad przepiękne, białe plaże z błękitną wodą przeniosła nas pani Zyta Komicz, która podczas spotkania, opowiadała, jak żyją Filipińczycy. Dzięki przepięknym zdjęciom mogliśmy zobaczyć między innymi, jak mieszkają, co jedzą i czym podróżują mieszkańcy rajskich wysp. Najbardziej zaciekawiła nas jednak instalacja elektryczna 😉 Pani Zyta miała również niespodziankę dla Klubu Młodego Poligloty 🙂 Uczniowie German European School Manila wraz z nauczycielem języka niemieckiego panią Martą Komicz przygotowali dla nas fantastyczne plakaty i prezenty. Serdecznie im dziękujemy J J J Dziękujemy również pani Zycie i panu Edwardowi, którzy po raz kolejny użyczyli nam miejsca w swoich bagażach 🙂 To była ciekawa lekcja, która zmotywowała uczniów do nauki języków obcych.

-opiekunowie Klubu Młodego Poligloty-