• Wyróżnienie dla ZSEU w kampanii społecznej „Drugie życie”

26 czerwca 2018

Od października 2017 r. nasza szkoła brała udział w kampanii społecznej „Drugie życie”, której celem jest inicjowanie dyskusji w różnych środowiskach na temat świadomego dawstwa narządów oraz obalanie mitów, które narosły wokół transplantacji. W dniu 19 czerwca 2018 r . Agata Rauchfleisch, Zuzanna Kowalska i Michał Siepka z p. Justyną Arent mieli zaszczyt uczestniczyć w Gali Finałowej X Jubileuszowej Edycji Kampanii „Drugie życie” w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Nasza szkoła znalazła się wśród trzech wyróżnionych za działania na rzecz kampanii szkół. A opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariatu – p. Justyna Arent i p. Anna Walkowiak – otrzymały wyróżnienia za zaangażowanie w realizację kampanii.