• „Drzwi Otwarte” w naszej szkole.

30 kwietnia 2018

25 kwietnia  w naszej szkole tradycyjnie odbyła się impreza „Drzwi Otwarte”, która stanowiła okazję do poznania szkoły przez naszych przyszłych uczniów i ich rodziców.

Przedsięwzięcie to miało na celu zaprezentowanie osiągnięć szkoły, bazę dydaktyczną, a przede wszystkim ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów na nowy rok szkolny 2018/2019.

Zorganizowane „Drzwi Otwarte” cieszyły się dużym zainteresowaniem. Imprezę rozpoczęła część artystyczna, którą przygotowała Pani Anetta Janc z aktorami szkolnego teatru „Kreska”.

Pomieszczenia szkolne stanęły otworem przed uczniami i ich rodzicami, a na gości czekało wiele atrakcji. Odwiedzający nas gimnazjaliści  mogli brać udział w różnych zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich.

Było nam niezmiernie miło gościć wszystkich odwiedzających podczas „Drzwiach Otwartych” w murach naszej szkoły. Wierzymy, że spotkamy się już we wrześniu!

DO ZOBACZENIA!