• II Nocny Turniej Charytatywny Tenisa Stołowego zakończony!

10 lutego 2018

W piątek, 09.02.18 r. odbył się II Nocny Turniej Charytatywny Tenisa Stołowego „Serce dla Michałka”. Michałek Jędro to nienarodzony chłopiec z bardzo ciężką wadą serca – zespołem Fallota.
    Kiedy Michaś przyjdzie na świat, rozpocznie się dramatyczna walka o życie. Mama Michałka w szpitalu musi znaleźć się już w lutym. W dniu narodzin serduszko Michasia będzie zbyt słabe, aby samodzielnie pompować krew. Jak najszybciej potrzebna będzie operacja – ta najważniejsza, bo ratująca życie maleństwa. Konieczna jest jednoetapowa operacja serca, która możliwa jest tylko w Klinice Uniwersyteckiej w Münster w Niemczech, u prof. Edwarda Malca, na którą potrzeba jest kwota 166053 zł.

Turniej podzielony był na II kategorie, w których zmierzyło się 36 zawodników.

Najstarszym zawodnikiem był pan Stanisław Naszko, a Monika Dostania jedyną kobietą biorącą udział w rozgrywkach.

Wyniki:

Kategoria amatorzy:

I miejsce – Grzegorz Praselski

II miejsce – Jarosław Wieczorek

III miejsce- Marek Janiak

Kategoria zaawansowani:

I miejsce – Sebastian Tomaszak

II miejsce – Jacek Szurgot

III miejsce – Wojciech Urban

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali pan Artur Rosiak, pan Marcin Turski oraz uczennice klasy II TŻiUG Erika Świętanowska i Wiktoria Wojtaś. Organizatorem Turnieju byli pan Artur Rosiak oraz Szkolny Klub Wolontariatu.

Dzięki wielkim sercom uczestników udało się zebrać 1850 zł.

Przyszli rodzice Michałka bardzo dziękują wszystkim uczestnikom i organizatorom Turnieju.

Organizatorzy kierują wielkie podziękowania do dobrego ducha Turnieju- pana Jarosława Majkowskiego. Dziękujemy <3 <3 <3