• 31 Najlepszych :)

6 lutego 2018

Dziś 31 uczniów naszej szkoły odebrało z rąk Starosty Powiatu Konińskiego, Stanisława Bielika, dyplomy potwierdzające otrzymanie Stypendiów. Stypendia przyznawane są przez Zarząd Powiatu Konińskiego od 17 lat. Służą one wspieraniu rozwoju indywidualnych zdolności i zainteresowań młodych ludzi, a także są formą nagrody za trud i pracę włożone we własną edukację. Tegoroczni laureaci stypendium Starosty Konińskiego. Zespół Szkól Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie: Ewa Dobrowolska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego, Ewelina Wysocka – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego, Roksana Kubacka – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego, Dominika Moniak – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego, Nadia Pordąb – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego, Daria Szczerbiak – uczennica kl. II technikum, Agata Piotrowska – uczennica kl. II technikum, Sylwia Dybowska – II technikum, Agata Wieczorkiewicz – uczennicakl. II technikum, Erika Świętanowska – uczennica kl. II technikum, Natalia Niemiec – uczennica kl. II technikum, Wiktoria Wojtaś – uczennica kl. II technikum, Sandra Bilicka – uczennica kl. II technikum, Mateusz Maciejewski – uczeń kl. II technikum, Bartosz Zieliński – uczeń kl. II technikum, Kaja Kurlapska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego, Kinga Swacińska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego, Nikola Kapela – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego, Klaudia Wolińska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego, Oskar Wojtyniak – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego, Natalia Malczyk– uczennica kl. III technikum, Anna Gałdyn– uczennica kl. III technikum, Katarzyna Krzosek – uczennica kl. III technikum, Katarzyna Paradowska – uczennica kl. III technikum, Martyna Prahl – uczennica kl. III technikum, Marika Piotrowska – uczennica kl. III technikum, Andżelika Gronostaj – uczennica kl. IV technikum, Weronika Stasiak – uczennica kl. IV technikum, Agata Wojdak – uczennica kl. IV technikum, Marcelina Małolepsza – uczennica kl. IV technikum, Cezary Wojciechowski – uczeń kl. IV technikum, Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)